ТЕЛЕКРИТИКА

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Що буде, якщо професійні гумористи почнуть імпровізувати без сценарію і попередніх тем? Саме так уявляє собі «Новий канал» нове гумористичне ток-шоу, яким керуватиме Євген Кошовий.


Improv Live Show  – абсолютно новий для України розважальний формат, підкреслюють у прес-службі «Нового каналу». «Тут немає сценарію – усе побудовано на імпровізації, філігранному гуморі, зворотному зв'язку з глядачами та швидкості реакцій. Ніхто з учасників не уявляє, що станеться з ним наступної хвилини. Але! Це дуже смішно!» – кажуть автори проекту.

Веселити гостей і глядачів у залі та по той бік екрану будуть учасники проектів студії «Квартал 95»: Роман Міщеряков, Валентин Міхієнко, Володимир Шумко і Костянтин Трембовецький. Актори підхоплюють запропоновану ведучим ситуацію або умови гри і починають розкручувати тему в рамках певних правил.

http://images.telekritika.ua/aab1bbda17411e5577a291f0ab5ed96a.jpg;Improv_Live_Show_премьера (2).jpg,http://images.telekritika.ua/926f7182d429eb1894cdde81236b1475.jpg;Improv_Live_Show_премьера (3).jpg,http://images.telekritika.ua/9c969e85111f67fc061db892dc21ff25.jpg;Improv_Live_Show_премьера (7).jpg,http://images.telekritika.ua/6fa260e66009dcc20a08f6ca6fef0501.jpg;Improv_Live_Show_премьера (7_).jpg

«Усе, що відбувається в програмі народжується на сцені, – розповіли автори та продюсери проекту Дмитро Кучмар і Олександр Гаєнко. – І глядачам, і зірковим гостям відразу ж стає зрозуміло, що хлопці працюють без заготовок. Саме завдяки цьому атмосфера шоу – абсолютно живі емоції! Проект створюється просто тут і зараз».

До слова, як уточнюють автори проекту, Improve Live Show вже завоював любов глядачів як клубний формат. Тепер настав час «виходити в люди», до більш широкої аудиторії.

«Хлопці виступали з програмою ще до того, як ми їх помітили, – і це було круто! – поділися автори. Нам відразу стало зрозуміло, що це готовий ТВ-продукт, але потрібен був канал, готовий ризикнути з нами. І ризикнув "Новий". Після перегляду "пілота", який ми надіслали, він дав нам добро, і ми вирішили робити шоу».

Крім відомих комедіантів у гості до Improv Live Show приходитимуть уже знайомі нам зірки телеекранів, такі якАртем Пивоваров, Сергій і Сніжана Бабкіни, Діма Коляденко, Володимир Дантес, Анатолій Анатоліч.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Дуся

Мішель Андраде та Микита Ломакін були парою

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»