ТЕЛЕКРИТИКА

Тільки на прикордонних з Росією територіях збережуть аналогове ТБ – Нацрада

Бізнес

Учора на прес-конференції Нацради з питань телебачення і радіомовлення повідомили, що в 16 населених пунктах Сумської, Харківської та Чернігівської областей збережуть аналогове мовлення. Також аналог залишиться в Донецькій і Луганській областях. Причина – близькість українських територій до кордону країни-агресора.


У Сумській області в «аналогу» транслюватимуться 18 телеканалів, у Харківській області – 20, в Чернігівській – 15. Передавачі працюватимуть у Чернігові, Корюківці, Холмах, Новгород-Сіверському, Шостці, Білопіллі, Сумах, Тростянці, Охтирці, Богодухові, Харкові, Великому Бурлуці, Колодязному, Дворічній, Куп'янську. У Донецькій області збережуть мовлення 26 телеканалів, а в Луганській – 14.

«Нам вдалося відновити роботу нашого телебачення, наскільки це можливо з використанням наявної інфраструктури, і розвиток цього напрямку зараз триває... У співпраці з МІП ми будемо збільшувати кількість передавачів і кількість мовників, які працюють на підконтрольній території і мовлять на непідконтрольних уряду територіях», – заявив член Нацради Сергій Костинський.

Він розповів, що Україна планує будівництво нових веж, за допомогою яких здійснюватиметься цифрове й аналогове мовлення на Донецьку область. Костинський також зазначив, що на решті території країни вимкнення аналога неминуче.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Бізнес

«1+1 медиа» запустила мобильное приложение с украинским ТВ-контентом

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут