ТЕЛЕКРИТИКА

Заручник образу Трампа: аудиторія відвернулася від нового шоу Алека Болдвіна

Суспільство

Коли в березні 2018 року вийшов пілотний випуск «Неділі з Алеком Болдвіном», критики рознесли його вщентх. Однак усі сподівалися, що через півроку, до повноцінного запуску «Шоу Алека Болдвіна», помилки будуть враховані. Не так сталося як гадалося: перший епізод персонального ток-шоу актора отримав найнижчий рейтинг серед недільних американських програм.


«"Скинути уряд?" Алек Болдвін зі своїм новим шоу не може повалити навіть серіал "Мадам держсекретар" від CBS», – глумиться Entertainment Weekly, цитуючи нещодавній виступ актора.

Річ у тім, що 14 жовтня перший епізод «Шоу Алека Болдвіна» на телеканалі ABC подивилися тільки 2,2 млн глядачів, з яких на категорію 18-49 років припало 0,4 млн. Йому не вдалося обійти навіть повтор «Сімпсонів» на телеканалі Fox.

Можливо, справа у гостях програми: тоді як для подальших випусків приготували таких героїв, як Кім Кардашьян і Майкл Маєрс, героями першого епізоду стали Роберт Де Ніро і Тараджі Генсон («Приховані фігури») – талановиті актори, цікаві співрозмовники, але точно не ті люди, заради яких зайвий мільйон американців перемкне канал.

Дуся

«Битва экстрасенсов»: проклятье Оли Поляковой

Деякі видання звинувачують у «пшику» вихід ребуту «Усі жінки відьми», який відкусив значний відсоток аудиторії у недільних шоу. Але не виключено, що річ у самому Болдвінові, який так добре вжився в роль Дональда Трампа на SNL, що здувся в ролі інтерв'юера.

Нагадаємо, на нещодавньому засіданні Нацрада з питань телебачення і радіомовлення адаптувала три іноземні телеканали – про здоровий спосіб життя WNESS TV, британських короткометражних фільмів Shorts TV й еротичний Barely Legal.

Фото: YouTube ABC

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Активісти заявили про нову спробу в Раді обмежити свободу слова

Суспільство

Як політичні ток-шоу стали маппет-шоу, а їх учасники – фріками

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»