ТЕЛЕКРИТИКА

Ведучий SNL образив політика, який втратив око

Суспільство

Піта Девідсона розкритикували через характеристику, яку він дав одному з кандидатів від Республіканської партії.


У черговому випуску Saturday Night Live стався випадок, який запросто можна розбирати в нашій рубриці «Телеетика»:ведучий Піт Девідсон у своєму безкомпромісному стилі пройшовся по кандидатах до Конгресу. Ось тільки один із претендентів виявився колишнім військовим, який отримав інвалідність, підірвавшись на саморобному вибуховому пристрої: Ден Креншоу носить пов'язку, яка, мабуть, і здалася жартівникам з SNL кумедною.

«Після того як я переїхав назад до будинку своєї мами, я став звертати увагу на кандидатів, – пожартував Девідсон, натякаючи на своє розставання зі співачкою Аріаною Гранде. – Я зрозумів, що серед них є дуже неприємні (gross) люди».

Перерахувавши кількох із них, Девідсон зупинився на Креншоу, колишньому морському піхотинцеві. «Цей хлопець по-своєму крутий, – зі сміхом прокоментував він. – Ви здивуєтеся, але він не кілер у порнофільмі, а кандидат у Конгрес, обирається від штату Техас... Вибачте, я знаю, що він нібито втратив одне око».

Сам Креншоу вирішив відповісти на невдалий жарт після того, як його товариші за партією підняли хвилю обурення в Twitter.

«Гарне правило для життя: я намагаюся сам нікого не ображати і ще дужче намагаюся не сприймати образи на свій рахунок. Сподіваюся, SNL розуміє, що ветерани не заслуговують використання своїх поранень у поганих жартах», – написав він.

«Те, що [ведучого] покинула поп-зірка – не привід, щоб нападати на заслуженого героя війни, який втратив око на службі нашій країні», – таку заяву зробив Національний республіканський комітет кандидатів до Конгресу.

Нагадаємо, влітку за невдалі жарти аналогічним чином критикували політичне шоу коміка Саші Барона Коена.

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Активісти заявили про нову спробу в Раді обмежити свободу слова

Суспільство

Як політичні ток-шоу стали маппет-шоу, а їх учасники – фріками

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»