ТЕЛЕКРИТИКА

У Deadline розповіли, що цікавило українців у липні

Суспільство

Медіаплатформа Deadline провела аналіз медіапростору України і визначила найактуальніші теми, про які найчастіше писали вітчизняні ЗМІ в липні цього року. Як виявилося, у липні політика відійшла на другий план, а на перший вийшли світські новини і «соціалка». Нічого не поробиш – літо.


Втім, не потрібно бути медіа-аналітиком, щоб виокремити в потоці публікацій найважливішу тему місяця – а саме Чемпіонат світу з футболу: про цю подію писали всі без винятку вітчизняні ЗМІ.

В цілому тема чемпіонату спливала в сюжетах і публікаціях вітчизняних медіа понад 10 тис. разів. А після того, як захисник збірної Хорватії Домагой Віда разом із колишнім гравцем команди Огнєном Вукоєвичем записали те саме відео, актуальність теми значно зросла. Тільки за добу українці переглянули в ЗМІ інформацію про цю подію понад 200 тис. разів. 

Другою за популярністю стала тема зриву роботи «ПриватБанку». ЗМІ згадували про це понад тисячу разів, а користувачі переглянули матеріали на цю тему понад 10 тис. разів. Замикає трійку лідерів тем свято Івана Купала – 20 тис. згадок. 

Якщо ж звернутися до статистики першої половини року, то виявиться, що за шість минулих місяців головними темами в ЗМІ ставали три теми. Це весілля принца Гаррі і Меган Маркл, тема мінімальної заробітної плати в Україні та все, пов'язане з безвізовим режимом, – зокрема питання підготовки документів для туристів із України.

А ось рейтинг найпопулярніших сайтів практично не змінився за перші шість місяців 2018 року. Лідерами відвідування як і раніше залишаються Google, YouTube, Facebook, OLX і Privatbank. Хіба що дещо втратили свої позиції такі сайти, як Wikipedia, 24tv.ua і secodnya.ua. 

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Голосування: обираємо найкращий ролик про перехід на «цифру»

Суспільство

«Світ у вогні, а у нього – сортирний гумор»: що пишуть про нове шоу Саші Барона Коена

Популярное на ТелекритикеКультура

Як позбутися актора без зайвого шуму

Культура

Одеська кіностудія оголосила початок нової епохи

Дуся

MELOVIN змусив своїх шанувальників напружитися

Дуся

Ілон Маск обмінявся образами з рятувальником тайських школярів-футболістів