ТЕЛЕКРИТИКА

Стомлені Facebook: кожен десятий американець видалив свій акаунт у соцмережі

Суспільство

Цього тижня у Вашингтоні генеральний директор Facebook Марк Цукерберг заявив, що після скандалів із витоком даних мільйонів користувачів соцмережі лише незначна кількість людей видалили свої облікові записи. Однак результати соцопитувань свідчать про інше.


Кароліна Міланезі, головний аналітик маркетингової компанії Creative Strategies, і дослідницька група з технологій Techpinions вирішили опитати 1000 американців різної статі і віку на предмет того, що користувачі відчувають стосовно Facebook.

Звичайно, не варто виключати, що деякі респонденти могли заявити про видалення їхніх особистих сторінок, насправді їх не видаливши. Тим не менш, за результатами опитування, один із десяти американців відповів, що видалив свій акаунт. Причому 9% тих, що видалили, назвали головною причиною проблеми з конфіденційністю на тлі скандалу з Cambridge Analytica.

Як стверджує Кароліна Міланезі, 15% учасників опитування заявили, що Facebook не зможе відновити до себе довіру, оскільки компанія просто не готова перейти до чогось іншого.

«Звичайно, якби цей же настрій був і в інших країнах, 15% з 2 мільярдів користувачів  це значна частина бази користувачів, які можуть зникнути», – каже Міланезі. 

Як виявилося, 17% респондентів видалили застосунок  Facebook зі своїх смартфонів, ще 11% сказали, що видалили його і на інших пристроях.

Також за результатами опитування вдалося встановити, що 28% опитаних ніколи не довіряли Facebook, 35% заявили, що вони будуть використовувати застосунок рідше, ніж раніше, а 31% змінили свої налаштування конфіденційності. 59% користувачів заявили, що вони не будуть цікавитися платним продуктом Facebook без реклами, про який побіжно згадували керівники компанії.

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Два життя Володимира Манька: чому Адміністрація президента погрожує журналістові розправою

Суспільство

Издатель, расследовавший гибель журналистов в ЦАР, действительно был отравлен

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах