ТЕЛЕКРИТИКА

Син Вуді Аллена розповів, як став викривачем Харві Вайнштейна

Суспільство

Ронан Ферроу, син режисера Вуді Аллена та актриси Мії Ферроу, був одним із журналістів-викривачів Харві Вайнштейна. Мати Ронана вважає, що в розслідуванні не було нічого особистого, однак сам Ронан заявив, що ситуація у власній родині позначилася на його виборі. Як відомо, його сестра звинувачувала свого прийомного батька Вуді Аллена в насильстві над нею.


«З такою сімейною історією як у мене ти ще в ранньому віці помічаєш, як наймогутніші чоловіки Америки використовують цю могутність на зло або на благо», – розповів журналіст у статті Hollywood Reporter. «Так, можливо, моя сім'я зробила мене людиною, яка розуміє, що таке зловживання владою», – вважає він. У свою чергу, його мати Міа Ферроу каже, що особистої мотивації у Ронана не було. «У мене не було відчуття, що історія Вайнштейна стала для нього чимось особистим. Він був репортером, які працюють над великим завданням», – каже вона.

Раніше Ронан Ферроу працював над історіями жінок в таборах для біженців у Африці і на Близькому Сході. «Якими б безпорадними не були жінки, з якими я говорив про Вайнштейн, неможливо навіть уявити собі ту ізоляцію і страх, яких зазнали жінки-біженки. Одна з них втратила все, зазнала насильства і виношує дитину насильника», – каже він.

Сестра Ронана Ділан Ферроу раніше заявляла, що Вуді Аллен наругався над нею, коли їй було 7 років. Після скандалу з голлівудським продюсером Харві Вайнштейном Ділан знову нагадала про цю ситуацію, заявивши, що система, яка працювала на Вайнштейна аж до його повалення, продовжує працювати на Аллена.

Фото – The Hollywood Reporter

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Кампанію Benetton розкритикували за спекуляцію на темі мігрантів

Суспільство

Ісламісти, масони і Симоненко: чим українські ЗМІ дивували населення

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Наталя Нагорна: жінки в АТО працюють не гірше за чоловіків

Бізнес

Ось і казці кінець: Європарламент проголосував за законопроект, який вб’є інтернет

Дуся

Час минає, а серіал «Кріпачка» все знімається

Дуся

У сімействі королеви Великобританії намічається перший в історії одностатевий шлюб