ТЕЛЕКРИТИКА

Сенцов чекає на інформацію про події у світі

Суспільство

Політв'язень Олег Сенцов, який відбуває покарання в РФ, надіслав листа російським правозахисникам Тетяні та Миколі Щурам. Український режисер просить, щоб йому повідомляли конкретну інформацію про важливі події у світі, а не передавали листи з висловленням співчуття.


Про це правозахисниця написала на своїй сторінці в Facebook. Вона розповіла, що лист Олега складається з двох частин – перша містить вказівки про постановку фільму за його п'єсою «Номери».

«Про здоров'я не пише взагалі. А про що пише? В основному про те, що йому дуже не вистачає конкретної інформації. Не "зітхань, сліз і соплів", які він отримує у 90 відсотках листів, а саме інформації про конкретні події, які відбуваються у світі навколо українських в'язнів у російських в'язницях, навколо цілей його голодування. Він перебуває в інформаційному вакуумі. Телевізор, і той зламався. Тож він не може навіть спостерігати "як Росія мирить Сирію". Закінчилася передплата на "Нову газету"», – пише Тетяна Щур.

Зі слів Сенцова, він отримує 10–15 листів на тиждень.

«Але в основному це схоже на стогін від якогось одноманітного флешмобу, в тому числі й зарубіжного, – написав українець. – З іншого боку. Мені важливіше, щоб щось відбувалося, ніж самому знати про це. Дія важливіша за інформацію про неї».

Общество

«Борьба с терроризмом и свобода слова не должны быть взаимоисключающими задачами»

Режисер також попросив вибачити його за різкість і сказав, що не звик здаватися.

«Не ображайся на мене, якщо я буваю прискіпливий... З собою я ще суворіший, повірте. Просто без такого конкретного підходу і конкретних цілей не буде конкретних результатів, а я звик робити все добре, від малих питань до великих, і звик перемагати!» – підсумував він.

Нагадаємо, станом на 21 вересня Олег Сенцов голодує у російській в'язниці вже 131 день.

Раніше Віра Йоурова, член Європейської комісії з питань юстиції, надіслала листа до російського Мін'юсту із закликом звільнити політв'язня Олега Сенцова. Лист було направлено безпосередньо голові Міністерства юстиції Російської Федерації Олександру Коновалову. У ньому чеський політик просить переглянути справу українського режисера і відпустити його на свободу.

Фото: TSN.ua

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Горів новий телеканал Мураєва

Суспільство

Заручник образу Трампа: аудиторія відвернулася від нового шоу Алека Болдвіна

Популярное на ТелекритикеБізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)