ТЕЛЕКРИТИКА

СБУ зняла з іспанських журналістів статус персони нон ґрата

Суспільство

Служба безпеки України дозволила іспанським журналістам Антоніо Памплієгу і Мануелю Анхелю Састре в'їзд у нашу країну. Про це у своєму Facebook повідомила прес-секретар відомства Олена Гітлянська.

"Дослухаючись до численних звернень представників журналістського цеху, ми відкрили в'їзд до України іспанським журналістам Антоніу Памплієгу і Мануелю Анхелю Састре", – написала вона.

Разом з тим, додала Гітлянська, за наявності законних підстав, загрози національній безпеці, СБУ продовжить вживати такі обмежувальні заходи, у тому числі і щодо журналістів. "Треба розуміти, що проти України вже четвертий рік ведеться інформаційна війна, для цього залучаються величезні фінансові та людські ресурси. Легко спрогнозувати, що антиукраїнська кампанія Росії і надалі ставатиме все агресивнішою, і ми будемо на це відповідно реагувати", – пояснила прес-секретар СБУ.

Нагадаємо, іспанські журналісти були видворені з України із забороною в'їзду на три роки наприкінці серпня. У 2015 році Памплієгу і Састре було внесено до списку громадян, що становлять загрозу нацбезпеці, за поширення неправдивої інформації про дії підрозділів ЗСУ.

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Суспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Суспільство

«Залякування журналістів – це тероризм»: інтерв’ю з Сергієм Томіленком

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше