ТЕЛЕКРИТИКА

Розкол в «1+1»: у ТСН виступили проти участі Оксани Марченко в проекті «Танці з зірками» (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Суспільство

Сьогодні ведуча «Хто зверху?» Леся Нікітюк кумедним відеороликом запросила на паркет головного танцювального шоу країни відразу двох учасників – ведучого бекстейджу минулого сезону проекту Артема Гагаріна і телеведучу Оксану Марченко. Дізнавшись про це, журналісти ТСН, недовго думаючи, зібрали підписи і вирішили опротестувати участь Марченко в новому сезоні проекту.


Одна з головних причин, з якої журналісти новинної служби «1+1» виступили проти участі колишньої ведучої «Х-фактора» Оксани Марченко в проекті, – зв'язки її чоловіка політика Віктора Медведчука з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Зі слів журналіста ТСН Івана Гребенюка, Віктора Медведчука не раз ловили на проросійських висловлюваннях.

«Чоловік Марченко Віктор Медведчук неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні триває не зовнішня агресія, а громадянська війна. Подружжя жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі та анексію Криму. Навіть той факт, що шоу є розважальним, не виправдовує появи дружини Медведчука Оксани Марченко в ефірі нашого телеканалу. ТСН як невід’ємна складова «1+1» завжди чітко і послідовно стояла на позиціях територіальної цілісності, незалежності та збереження суверенітету України. Для нас – це не чужа війна. А патріотизм – не просто слова. Репутація ТСН – це репутація кожного з нас», – написав журналіст ТСН Іван Гребенюк в офіційній заяві, яку опублікував на своїй сторінці в Facebook.

На його обурення оперативно відповів генеральний директор «1+1» Олександр Ткаченко.

«Ми неодноразово заявляли, що робота служб інформації в «1+1 медіа» будується виключно на принципах редакційної свободи і неупередженості. Журналісти мають право висловлювати свою думку, зокрема й з приводу рішень каналу. Проте, хотів би відзначити, що в проекті «Танці з зірками» беруть участь найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу, незалежно від своїх політичних поглядів і переконань. Як показують результати досліджень, серед тих, кого було б цікаво побачити глядачам на паркеті, – в тому числі й Оксана Марченко. Впевнені, серед 14 пар учасників кожен зможе знайти собі фаворитів», – коментує інцидент Олександр Ткаченко.

Поки невідомо, чи братиме участь у проекті Оксана Марченко. Наразі коментарів від ведучої у «Телекритики» немає.

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Горів новий телеканал Мураєва

Суспільство

Заручник образу Трампа: аудиторія відвернулася від нового шоу Алека Болдвіна

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс