ТЕЛЕКРИТИКА

Рада ухвалила в першому читанні законопроект про штрафи Нацради

Суспільство

Верховна Рада має намір створити в країні чітку процедуру визначення розміру штрафів для телерадіоорганізацій та їхнього застосування Нацрадою з телерадіомовлення.

Як повідомляє «112 Україна», прийняття відповідного законопроекту - №4815 - в першому читанні та за основу підтримали 250 народних депутатів за 226 необхідних голосів.

Проект закону пропонує розраховувати розміри штрафів відповідно до розміру ліцензійного збору з мовника за видачу ліцензії, чинного на момент ухвалення регулятором рішення про накладення штрафу. Можливість же застосування Нацрадою штрафних санкцій пропонується встановити незалежно від того, чи застосовувалася до порушника санкція у вигляді попередження.

Документ також передбачає можливість безпосереднього накладення штрафів за порушення норм законодавства з метою уникнення негативних наслідків для суспільства і держави.

Нагадаємо, в квітні парламентарії відхилили законопроект №3562, який передбачав розширення повноважень Нацради та визначав розміри штрафів за порушення законодавства в сфері теле- і радіомовлення.

Фото: apostrophe.ua

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Суспільство

У Китаї робот почав читати новини в прямому ефірі. ВІДЕО

Суспільство

«Громадське телебачення» вибачилося за публікацію мапи з «російським» Кримом

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Бізнес

Втеча від проблемного кіно