ТЕЛЕКРИТИКА

Рада ухвалила в першому читанні законопроект про штрафи Нацради

Суспільство

Верховна Рада має намір створити в країні чітку процедуру визначення розміру штрафів для телерадіоорганізацій та їхнього застосування Нацрадою з телерадіомовлення.

Як повідомляє «112 Україна», прийняття відповідного законопроекту - №4815 - в першому читанні та за основу підтримали 250 народних депутатів за 226 необхідних голосів.

Проект закону пропонує розраховувати розміри штрафів відповідно до розміру ліцензійного збору з мовника за видачу ліцензії, чинного на момент ухвалення регулятором рішення про накладення штрафу. Можливість же застосування Нацрадою штрафних санкцій пропонується встановити незалежно від того, чи застосовувалася до порушника санкція у вигляді попередження.

Документ також передбачає можливість безпосереднього накладення штрафів за порушення норм законодавства з метою уникнення негативних наслідків для суспільства і держави.

Нагадаємо, в квітні парламентарії відхилили законопроект №3562, який передбачав розширення повноважень Нацради та визначав розміри штрафів за порушення законодавства в сфері теле- і радіомовлення.

Фото: apostrophe.ua

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Суспільство

Два життя Володимира Манька: чому Адміністрація президента погрожує журналістові розправою

Суспільство

Издатель, расследовавший гибель журналистов в ЦАР, действительно был отравлен

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут