ТЕЛЕКРИТИКА

У Великій Британії почалися святкування на честь королівського весілля

Суспільство

Сьогодні проводяться вечірки на всій території Британії. Урочистості, присвячені весіллю принца Гаррі і Меган Маркл, відбуватимуться не тільки на вулицях, а й у тисячах шкіл, підприємств і офісів.


Горді британські батьки розміщують у соціальних мережах фотографії своїх дітей, одягнених у патріотичні вбрання і королівські маски. Вчителі організували для них вечірки напередодні завтрашньої гучної події.

По всій країні перекриють дороги в місцях, де проходитимуть святкування, вулиці прикрасять трикутними прапорцями, а біля Віндзорського замку в Лондоні зберуться тисячі запрошених гостей з простих громадян. 

Найактивнішими за кількістю вечірок на честь королівського весілля стали жителі Річмонда (південний захід Лондона). Тут проведуть 93 вечірки. Шотландці виявляють набагато менше ентузіазму – у них зареєстрована лише одна вулична вечірка. У Англії та Вельсі є давня традиція вуличних вечірок під назвою «мирні чаювання». Їх стали проводити після Першої світової війни як частування для дітей у важкі й голодні роки, а сьогодні вони перетворилися на національну традицію. 

Офіси по всій країні також проводять власні вечірки, прикрашають приміщення і готують патріотичні торти для персоналу. 

Однак райдужний настрій британців може бути зіпсований. Як пише Daily Mail, «є побоювання, що тисячі гуляк, які святкують весілля на вечірках поблизу Лондона, завтра зіткнуться з тим, що їхні плани зруйнує туристичний хаос, оскільки велика частина ліній метро буде закрита». 

Нагадаємо, 19 травня, у день весілля принца Гаррі та Меган Маркл, ведуча Наталія Мосейчук проведе з Лондона суботній випуск ТСН, а журналістка Ольга Кошеленко буде присутня на самій церемонії у Віндзорському замку.

Главное в разделе

Суспільство

Голосування: обираємо найкращий ролик про перехід на «цифру»

Суспільство

Сергій Лозниця заступився за російського актора, якому заборонили в’їзд в Україну

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Голосування: обираємо найкращий ролик про перехід на «цифру»

Дуся

Маша Єфросиніна прийняла естафетну паличку «Танців з зірками»

Культура

Мінус Меган, плюс Кетрін: чого чекати від 8 сезону «Форс-мажорів»

Культура

3 головні іноземні фільми Одеського кінофестивалю