ТЕЛЕКРИТИКА

«Правила виживання» в Україні від «Інтера»

Суспільство

На телеканалі «Інтер» стартує новий проект – «Правила виживання». У програмі розкажуть про права споживача, дадуть інструкції для «виживання» і викриватимуть нечесних підприємців.


«Як відстоювати свої права і не ризикувати життям у країні, де про правила і закони ніхто не хоче й чути. А що ж робити пересічному споживачеві та як виживати?» – акцентує прес-служба телеканалу.

Ведуча програми – Віра Борсук, експерт програми – виконавчий директор Спілки споживачів України Максим Несміянов. Вони проведуть своє власне розслідування: перевірять автозаправки та громадський транспорт, протестують безпеку і якість послуг індустрії краси, ретельно обстежать заклади громадського харчування, супермаркети і магазини. Зони для розваг, дитячі майданчики, атракціони, ковзанки теж не залишаться без уваги наших колег. 

«Щодня ми, як споживачі, стоїмо перед вибором: які товари купувати в магазинах і на ринках, якими послугами користуватися. Що ми виберемо – якість чи небезпеку для життя – залежить від наших знань і ставлення кожного з нас. Потрібно знати свої права і відстоювати їх, – каже ведуча проекту Віра Борсук. – Наша програма – це конкретна й покрокова інструкція, як діяти в тій чи тій ситуації. У цьому головна відмінність «Правил виживання» від інших програм на українському телебаченні. Ми не просто викриваємо нечесних підприємців та допомагаємо споживачам вирішити їхні проблеми, ми ще й даємо конкретні поради-підказки глядачам. Вони стосуються не тільки захисту своїх прав, правил вибору тих чи тих товарів і послуг, а й розумної економії». 

Мета проекту – навчити людей бути свідомішими, відповідальнішими та уважнішими, а також змінити вітчизняну сферу послуг на краще. 

Програма виходитиме з вівторка по п'ятницю о 13:50. 

Тема першого випуску: як купувати продукти на ринку без ризику для гаманця, де пообідати здоровою їжею і чи небезпечні міські гойдалки для дитини.

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Активісти заявили про нову спробу в Раді обмежити свободу слова

Суспільство

Як політичні ток-шоу стали маппет-шоу, а їх учасники – фріками

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»