ТЕЛЕКРИТИКА

Піарники Xiaomi оскандалилися на «темниках»

Суспільство

Учора компанія Xiaomi провела IPO (первиннеий випуск цінних паперів) на Гонконгській біржі, напередодні якого PR-служба Capital Watch, яка відповідала за організацію заходу, крупно оскандалилася перед журналістами, запрошеними висвітлювати цей, без сумніву, історичний захід. Подробиці повідомила журналістка агентства Reuters Сідзія Цзян.


Напередодні старту продажів акцій працівники Capital Watch примудрилися роздати журналістам і топ-менеджменту Xiaomi пам'ятку для працівників Xiaomi, як їм слід спілкуватися з представниками ЗМІ. Природно, що Сідзія Цзян із Reuters, яка була присутня при конфузі не змогла відмовити собі в задоволенні сфотографувати «темник» і викласти його на свою сторінку в Twitter.

«Піарники Xiaomi підготували шпаргалку для співробітників про те, як відповідати на питання від ЗМІ на церемонії. І вони випадково роздали ці шпаргалки ЗМІ. Ой», – написала журналістка.

У «темнику» прописані варіанти готових відповідей. Якщо журналістам прийде в голову поставити запитання працівникові компанії, він зобов'язаний відповісти так: «Я працюю в Xiaomi, і мене покликали на церемонію IPO. Ми всі пишаємося тим, що компанія домоглася за вісім років. Я щасливий особисто побачити цей момент». Інший варіант (це щоб не повторюватися) такий: «Сьогодні історичний момент, і він мотивує мене працювати ще наполегливіше».

Також працівникам рекомендується залишатися спокійними під час спілкування з акулами пера, не давати прямих відповідей і не видавати інформацію про себе або компанію, «тому що ЗМІ можуть нашкодити вам або викликати неприємності для вашої родини». І, звичайно ж, потрібно похвалити керівництво. «Я багато чому навчився у керівництва, ці люди – приклади для наслідування», – наводить Сідзія Цзян ще один приклад для наслідування, прописаний в інструкції.

Нагадаємо, Xiaomi є п'ятим у світі за величиною виробником смартфонів та іншої техніки. Компанії вдалося залучити 4,7 млрд доларів на IPO, а її вартість оцінюється в 54,3 млрд.

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Два життя Володимира Манька: чому Адміністрація президента погрожує журналістові розправою

Суспільство

Европейский суд встал на сторону Натальи Седлецкой

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд