ТЕЛЕКРИТИКА

Нереалізованого Джеймса Бонда визнали найсексуальнішим чоловіком у світі

Суспільство

Журнал People назвав актора Ідріса Ельбу («Дроти») найсексуальнішим чоловіком 2018 року. Його реакція? «Чесно кажучи, приємно. Приємний сюрприз і поштовх для мого его».


«Я подумав – та ні, невже правда? Подивився в дзеркало, перевірив – так, сьогодні я ніби сексі», – жартує 46-річний актор.

Змирившись із отриманням титулу, Ельба розповів People про своє дитинство: він ріс у Лондоні і був єдиною дитиною батьків із Гани і Сьєрра-Леоне. З його слів, батьки були досить суворими, а в школі для хлопчиків над ним часто збиткувалися, незважаючи на те, що юний Ідріс займався баскетболом, крикетом і ще масою видів спорту.

Нагадаємо, що Ельбу вважають потенційним претендентом на роль Джеймса Бонда, і сам актор навіть жартував над бажанням фанатів бачити його в ролі агента 007 спадкоємцем Деніела Крейга, підписуючи своє фото в Twitter: «Мене звуть Ельба. Ідріс Ельба».

Дуся

Ностальгия по «Игре престолов» и воскрешение Кинг-Конга

Однак у серпні, коли Денні Бойл пішов із посади режисера нового епізоду бондіани, Ельба однозначно відкинув можливість своєї участі у фільмі. Можливими претендентами на роль залишаються Айдан Тернер («Полдарк»), Джеймс Нортон («Макмафія») і Джеймі Белл («Фантастична четвірка»).

Нагадаємо, раніше цього ж року журнал People визначив найкрасивішу жінку світу: нею стала 38-річна співачка Аліша Бет Мур, більш відома як Пінк.

Фото: Getty Images

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Активісти заявили про нову спробу в Раді обмежити свободу слова

Суспільство

Як політичні ток-шоу стали маппет-шоу, а їх учасники – фріками

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»