ТЕЛЕКРИТИКА

Нацрада звернеться до суду для стягнення штрафів із 37 мовників і провайдерів

Суспільство

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення на сьогоднішньому засіданні, 11 листопада, ухвалила рішення звернутися до суду для стягнення штрафів із 37 телерадіоорганізацій або провайдерів програмної послуги.

Як повідомляє прес-служба регулятора, санкція була попередньо застосована до компаній за неподання або несвоєчасне подання ними інформації про структуру власності. Відповідна інформація, відповідно до закону «Про телебачення і радіомовлення», має подаватися щорічно до 31 березня.

Зокрема, йдетьсяя про такі компанії, як «Телевізійна компанія «Атлант-СВ» (кримськотатарський канал ATR), «Розумні покупки» (супутниковий телеканал TV sale UKR), «Українське народне телебачення УНТ» (канал УНТ), «Міжнародний «Слов'янський канал» («Слов'янський канал») та ін.

Сума штрафу становить 5% загальної суми ліцензійного збору за всіма ліцензіями, якими володіють ці компанії. Його було накладено у червні та він мав бути сплачений протягом 30 днів. Однак зазначені ліцензіати цього не зробили. Загальна сума стягнень штрафу без пені з 37 компаній становить близько 351,1 тис. грн. А за кожен день прострочення нараховується пеня в розмірі 1% суми штрафу.

Фото: Максим Лісовий

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Суспільство

Бріжіт Бардо вважає учасниць руху Me Too лицемірками

Суспільство

Коли можна і коли не можна їсти вуглеводи

Популярное на ТелекритикеДуся

Вчені пишуть подяки творцям фільмів: згадуємо найбезглуздіші сцени в кіно

Бізнес

Прем’єра «Інспектор. Міста» з Володимиром Остапчуком стартує 23 січня

Культура

«Форма води» Гільєрмо дель Торо: за і проти

Дуся

Австралійська блогерка подякувала хлопцю, який займався з нею сексом поки вона спала