ТЕЛЕКРИТИКА

Нацрада звернеться до суду для стягнення штрафів із 37 мовників і провайдерів

Суспільство

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення на сьогоднішньому засіданні, 11 листопада, ухвалила рішення звернутися до суду для стягнення штрафів із 37 телерадіоорганізацій або провайдерів програмної послуги.

Як повідомляє прес-служба регулятора, санкція була попередньо застосована до компаній за неподання або несвоєчасне подання ними інформації про структуру власності. Відповідна інформація, відповідно до закону «Про телебачення і радіомовлення», має подаватися щорічно до 31 березня.

Зокрема, йдетьсяя про такі компанії, як «Телевізійна компанія «Атлант-СВ» (кримськотатарський канал ATR), «Розумні покупки» (супутниковий телеканал TV sale UKR), «Українське народне телебачення УНТ» (канал УНТ), «Міжнародний «Слов'янський канал» («Слов'янський канал») та ін.

Сума штрафу становить 5% загальної суми ліцензійного збору за всіма ліцензіями, якими володіють ці компанії. Його було накладено у червні та він мав бути сплачений протягом 30 днів. Однак зазначені ліцензіати цього не зробили. Загальна сума стягнень штрафу без пені з 37 компаній становить близько 351,1 тис. грн. А за кожен день прострочення нараховується пеня в розмірі 1% суми штрафу.

Фото: Максим Лісовий

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Суспільство

У Тернопільській області жорстоко побили журналістів

Суспільство

Актори, спортсмени, тирани: хто потрапив до списку найвпливовіших людей за версією журналу Time?

Популярное на ТелекритикеДуся

«Хто-небудь, принесіть Олі кошик з мізками»: Фреймут знову прогнівила мережу

Культура

«Нелюбов» як діагноз, несумісний з життям

Культура

Що потрібно знати про 2 сезон «Світу Дикого Заходу»

Бізнес

Особенности и виды водяных насосов