ТЕЛЕКРИТИКА

На крок ближче до цивілізації: канадський комік стане ведучим українського політичного шоу

Суспільство

Скучили за жартами в стилі вічного патріота України Майкла Щура? Не варто, «UA:Перший» запускає другу спробу вечірнього ток-шоу. Цього разу крісло ведучого займе редактор інтернет-журналу Platfor.ma Юрій Марченко, а ось за гумор у новому політичному проекті під назвою «Вечірнє шоу з Юрієм Марченком» відповідатиме співведучий, канадський комік Істан Розумний.


Уже вкотре телеканал «UA:Перший» хоче прищепити українським глядачам любов до формату, популярному сьогодні в Європі, Канаді та США, – Late Night Show. Такі проекти покликані, по-перше, порушувати важливі в країні теми – від політичних баталій до зіркових сварок. А по-друге, Late Night Show, щоб відрізнятися від вечірнього випуску новин, розбавляє потік інформації комедійними театральними сценками, виступом музичних гуртів або тролінгом гостей, як це не втомлюється робити американський комік Джиммі Феллон у своєму вечірньому шоу The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.

Редактор інтернет-журналу Platfor.ma Юрій Марченко

Фото: «UA:Перший»

Звичайно, вгадати заздалегідь, що чудитимуть Юрій Марченко разом з Істаном Розумним у студії, неможливо.

«[Працюючи над проектом] ми хотіли змінити звичний для українців жорстокий стиль висміювання власної держави і перетворити його на легкий, якісний гумор, з метою формування у глядачів критичного мислення та іронічного погляду на самих себе. Тому ми хотіли відійти від стандартних осіб і жартів, якими перенасичене українське телебачення», – прокоментував проект генеральний продюсер суспільно-політичного мовлення ПАТ «НСТУ» Андрій Сайчук.

З його слів, «на кастинг на роль ведучого надійшло понад 200 заявок, але ми шукали когось особливого. Ми хотіли бачити розумну, здатну до самоіронії людину, і Юра Марченко, на наш погляд, якнайліпше підійшов на цю роль». 

Студія проекту «Вечірнє шоу з Юрієм Марченком»

Фото: «UA:Перший»

А ось звідки з'явився співведучий Істан Розумний – нехай для всіх залишиться загадкою. Нагадаю, до того, як вирішити в 2011 переїхати і працювати в Україні, канадський актор був досить успішним продюсером і режисером кліпів співачки Селін Діон. Хоча і в Україні Істан Розумний вже встиг зарекомендувати себе і своє знання української мови в серіалі «Ментовські війни», кінострічці SelfieParty і навіть у епізоді серіалу «Слуга народу».

До речі, проект «Вечірнє шоу з Юрієм Марченком» створено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Internews. 

Побачити новий проект можна буде вже 23 червня о 21:25 на «UA:Перший».

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Горів новий телеканал Мураєва

Суспільство

Заручник образу Трампа: аудиторія відвернулася від нового шоу Алека Болдвіна

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс