ТЕЛЕКРИТИКА

Китайський журналіст звинуватив популярного американського ведучого в «культурному шовінізмі»

Суспільство

Журналіст китайської газети South China Morning Post назвав поведінку американського ведучого Джеймса Кордена «культурним шовінізмом» після того, як Корден у своїй передачі представив страви азіатської кухні як «огидні».


Ведучий The Late Late Show with James Corden знайомий широкому колу глядачів за межами США завдяки одній із рубрик своєї програми – Carpool Karaoke (Корден їде в машині із зіркою, чиї пісні вони виконують у дуеті, іноді перериваючи спів бесідою), яка набирає мільйони переглядів у мережі.

Зі слів Ендрю Сана, журналіста South China Morning Post, донедавна шоу Джеймса Кордена йому подобалося. Однак після чергового випуску програми з рубрикою Spill Your Guts, де ведучий із гостем ток-шоу куштують «огидну їжу», думка Сана змінилася.

«Очевидно, що це кумедна гра, в якій голлівудські зірки їдять смажених коників і скорпіонів, – написав Енрю Сан. – Але це справжні вуличні закуски, доступні в азіатських містах від Пекіна до Бангкока. Вживаючи цю їжу в такому контексті, щоб підкреслити свою відразу до неї, ви виявляєте культурний шовінізм найвищого ґатунку».

Общество

Министр теневого правительства Великобритании пожаловалась на телеведущего Пирса Моргана

Сан зазначає, що в європейській культурі також присутні стравb, які не можна назвати апетитними і приємними на вигляд.

«Я хочу знати, чому білий європеєць вирішив, що печінка відгодованої качки або гуски звучить краще завдяки французькій назві «фуа-гра» і є розкішним делікатесом, а азіатські страви з курячих шлунків і качиних язиків нецивілізовані і жахливі?» – задався питанням журналіст. 

Сан зазначив, що «товсті й ледачі американці» оббріхують різноманіття азіатської кухні тільки тому, що самі споживають примітивні чізбургери з пончиками і вливають в себе літри газованої води. 

«Мені було б легко образити оброблене сміття, яке американці вважають смачним харчуванням, але річ у тім, що у мене дуже гарне виховання і смак, щоб це робити, і я не збираюся опускатися до їхнього рівня», – підсумував журналіст.

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Два життя Володимира Манька: чому Адміністрація президента погрожує журналістові розправою

Суспільство

Издатель, расследовавший гибель журналистов в ЦАР, действительно был отравлен

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах