ТЕЛЕКРИТИКА

Як тобі таке, Бі-бі-сі? Порошенко подав до суду на британську медіакомпанію

Суспільство

Президент України Петро Порошенко подав до суду на британську телерадіокомпанію BBC за публікацію, що ганьбить його репутацію, повідомляє видання The Telegraph.


Як повідомляється, причиною подання позову в суд стала публікація BBC за травень поточного року, в якій стверджується, що Порошенко через посередників нібито заплатив адвокатові Дональда Трампа за зустріч із президентом США. Йдеться про суму $400 тис.

«Зі слів джерел у Києві, особистий адвокат Дональда Трампа, Майкл Коен, отримав секретний платіж у розмірі щонайменше $400 тис. (300 тис. фунтів стерлінгів) для проведення переговорів між президентом України і президентом Трампом», – сказано в матеріалі британської служби новин .

У статті також повідомляється, що Трамп міг зовсім не знати про отриману Коеном суму від української сторони, а сам адвокат американського президента в коментарях заперечує факт отримання грошей.

У позові Порошенка зазначається, що компанія відмовилася публікувати спростування або вибачитися за публікацію про президента України, адвокати якого стверджують, що матеріал «завдав шкоди репутації Порошенка, що особливо небезпечно, оскільки він активно просуває в Україні антикорупційні кроки». Матеріал BBC усе ще доступний на сайті служби. 

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Горів новий телеканал Мураєва

Суспільство

Заручник образу Трампа: аудиторія відвернулася від нового шоу Алека Болдвіна

Популярное на ТелекритикеБізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)