ТЕЛЕКРИТИКА

Хто став переможцем другого сезону проекту «Модель XL»

Суспільство

Учора судді проекту Катерина Осадча, Тетяна Мацкевич, Андре Тан і Богдан Юсипчук обрали переможницю – нею стала Наталя Петрик зі Львова.


23-річна дівчина гідно проявила себе на дефіле учасниць «Модель XL» на показі нової колекції Андре Тана в рамках Ukrainian Fashion Week. Наталі пощастило опинитися серед зірок українського шоу-бізнесу: Ольги Полякової, Лесі Нікітюк, топ-моделей світового рівня.

Харизма, креативність і краса Наталії Петрик підкорили суддів настільки, що вони повірили в щире прагнення Наталії розвиватися у світі моди.

«Поради суддів і підтримка рідних додавали мені сил протягом усього проекту. Здобувши перемогу, я задаю собі наступну планку – закріпити нашу країну у світовій модної індустрії "плюс сайз", – каже Наталя. – Я амбітна і безстрашна, заради перемоги в проекті я готова була йти до останнього. Найбільше я не хотіла засмутити свого батька, для якого моя перемога дуже важлива». 

Який же приз отримала переможниця проекту? Наталю запросили на професійну фотосесію в Парижі. Уже в грудні на обкладинці культового глянцю Elle ми побачимо її в новому образі. Також Наталія стане обличчям нової лінії одягу для пишних дівчат від Андре Тана.

Переможниця проекту «Модель XL»

Фото: «Сніданок з 1+1»

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Активісти заявили про нову спробу в Раді обмежити свободу слова

Суспільство

Як політичні ток-шоу стали маппет-шоу, а їх учасники – фріками

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»