ТЕЛЕКРИТИКА

Держкіно відкликало прокатне посвідчення у серіалу «Старша сестра» на каналi «Україна»

Суспільство

Держагентство з питань кіно на засіданні 21 грудня ухвалило рішення анулювати прокатне посвідчення серіалу «Старша сестра», який показував телеканал «Україна», повідомив «ТК» голова відомства Пилип Іллєнко.


Зі слів Іллєнка, у документах, які представники телеканалу подали в Держагентство, було зазначено, що серіал є копродукцією трьох країн – України, Росії та Польщі.

"Але коли серіал вийшов у ефір, з'ясувалося, що аналогічний продукт вже був показаний в Росії по «Першому каналу» і там його показували під іншою назвою, і в ньому були зазначені інші автори, – стверджує Пилип Іллєнко. – Більш того, автори серіалу неодноразово давали коментарі про те, як вони його знімали. Так от, це не ті люди, які зазначені в документах, поданих «Україною»".

Держкіно запросило у телеканалу підтвердження того, що серіал є копродукцією. Однак, відповіді, зі слів Іллєнка, так і не отримало. "Ми сумніваємося в тому, що нам подали достовірну інформацію. А згідно із законом, якщо канал подав недостовірні дані, ми маємо право відкликати прокатне посвідчення, що ми і зробили", – зазначає Іллєнко.

«Телекритика» також звернулася за коментарем до прес-служби «України» і готова опублікувати його.

Раніше Держкіно анулювало прокатні посвідчення таких серіалів каналу «України», як «Другий шанс», «Життя розсудить», «Зламані долі», «Мезальянс», «Чужі діти», «Шукаю чоловіка», «Недотрога» і «Я дарую тобі щастя». У «Інтера» відкликали посвідчення на серіал «Я подарую тобі любов», а у «2+2» – «Останній коп».

Теги

Главное в разделе

Суспільство

Кампанію Benetton розкритикували за спекуляцію на темі мігрантів

Суспільство

Ісламісти, масони і Симоненко: чим українські ЗМІ дивували населення

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Наталя Нагорна: жінки в АТО працюють не гірше за чоловіків

Бізнес

Ось і казці кінець: Європарламент проголосував за законопроект, який вб’є інтернет

Дуся

Час минає, а серіал «Кріпачка» все знімається

Дуся

У сімействі королеви Великобританії намічається перший в історії одностатевий шлюб