ТЕЛЕКРИТИКА

Горів новий телеканал Мураєва

Суспільство

15 жовтня в Києві загорілася будівля електротехнічного заводу «Транссигнал» на вулиці Жилянській. Виявилося, саме там розташоване приміщення нового телеканалу народного депутата Євгена Мураєва.


Першим про це повідомив у себе в  Facebook  колишній міністр транспорту Євген Червоненко. Також він стверджує, що займання сталося безпосередньо в приміщеннях телеканалу Мураєва. Незабаром і сам Євген Мураєв підтвердив інформацію.

_

_

З'явилася і офіційна інформація від Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

«Завдяки оперативним та злагодженим діям пожежно-рятувальних підрозділів о 14:37 пожежу було локалізовано, тим самим запобігли поширенню вогню на велику площу, а о 14:57 – ліквідовано. До лікарень Києва госпіталізовано двох людей з попереднім діагнозом "отруєння чадним газом". До гасіння пожежі було залучено 7 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, а також близько 30 осіб особового складу. Причина виникнення пожежі з'ясовується», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно власник NewsOne Євген Мураєв написав у себе на сторінці в Facebook прощальний пост, у якому подякував команді за роботу та повідомив, що відтепер у скандального опозиційного телеканалу новий власник.

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Активісти заявили про нову спробу в Раді обмежити свободу слова

Суспільство

Як політичні ток-шоу стали маппет-шоу, а їх учасники – фріками

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»