ТЕЛЕКРИТИКА

Голова Apple забороняє племіннику користуватися соцмережами

Суспільство

Тім Кук, голова компанії Apple, під час виступу перед студентами британського коледжу назвав себе противником соцмереж і розповів, що забороняє племінникові ними користуватися.


«У мене немає дитини, але у мене є племінник, на якого я наклав деякі обмеження», – сказав Кук студентам у коледжі в Ессексі (Англія) наприкінці минулого тижня. «Є деякі речі, які я не допущу. Я не хочу, щоб він користувався соціальними мережами».

Кожен студент коледжу Ессекса отримав iPad від компанії. Кук сказав студентам, ​​що сьогодні програмування стало важливішим за вивчення другої мови, але від технологій все ж варто іноді відпочивати. 

Генеральний директор Apple заявив, що вкрай складно досягти успіху, якщо користуватися техгнологіямі безперервно. 

Цікаво, висловлювався б Кук так само про соціальні медіа, якби соцмережа Apple під назвою Ping, розроблена в 2010 році і закрита через 2 роки, мала сьогодні успіх? 

Нагадаємо, в 2010 році компанія працювала над соціальною мережею Ping (вбудована в iTunes і iOS, музично-орієнтована соціальна мережа). Її представили в 2010 році в рамках глобального оновлення iTunes. Сервіс був запущений в 23 країнах світу. Мережа давала змогу користувачам стежити за музикантами, дізнаватися про нові концерти, альбоми, шукати друзів за музичними інтересами. Apple офіційно закрила мережу 30 вересня 2012 року.

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

«Залякування журналістів – це тероризм»: інтерв’ю з Сергієм Томіленком

Суспільство

Негайно і беззастережно: ООН закликає владу РФ відпустити Сенцова

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше