ТЕЛЕКРИТИКА

Є ідея? Не мовчи! Українські зірки надихають українців креативити

Суспільство

У рамках пітчингу The Next Big Thing. Generation, організованого «1+1 медіа», українські зірки долучилися до соціального флешмобу, мета якого – надихнути українців розповідати про свої ідеї і докладати максимум зусиль для їх реалізації. Тож, якщо у вас є якісь блискучі ідеї, гідні реалізації, вам сюди – #янемовчупросвоїідеї.


Участь у флешмобі вже встигли взяти Женя Галич і Дмитро Каднай, лідери груп O.Torvald і KADNAY, а також співачки TARABAROVA і Michelle Andrade, співак OLEYNIK, актриса серіалу «Школа» Ліза Василенко, ведучий «Сніданку з 1+1» Єгор Гордєєв, ведуча «Сніданку. Вихідний» Валентина Хамайко, ведуча «ПроФутбол» Олександра Лобода і актор Гарік Бірча.

_

_

Відео про те, як українські селебрітіс надихають українців, сьогодні було представлено в ефірі «Сніданку з 1+1». Ролик можна подивитися на YouTube-каналі програми і в акаунтах зірок у соцмережах. У своїх відеозверненнях до українців відомі люди доводять, що про ідеї говорити треба, адже їх повинен побачити світ.

Зокрема, Валентина Хамайко, ведуча «Сніданку. Вихідний», не мовчала про свої ідеї, і саме тому народилася її перша книжка. Ліза Василенко, зірка серіалу «Школа», натякає, що, можливо, саме вона зніметься в серіалі переможця. Актор Гарік Бірча розповів, якби він мовчав про свої ідеї, то мільйони українців не дізналися б про серіал «Віталька». 

Приєднатися до відомих українців та взяти участь у флешмобі можуть усі охочі. Щоб підтримати соціальну ініціативу та надихнути знайомих не мовчати про цікаві ідеї, потрібно розповісти свою історію у соцмережах із хештегом # янемовчупросвоїідеї або додавши спеціальну рамку до фото профілю у Facebook.

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Голосування: обираємо найкращий ролик про перехід на «цифру»

Суспільство

«Світ у вогні, а у нього – сортирний гумор»: що пишуть про нове шоу Саші Барона Коена

Популярное на ТелекритикеКультура

Як позбутися актора без зайвого шуму

Культура

Одеська кіностудія оголосила початок нової епохи

Дуся

MELOVIN змусив своїх шанувальників напружитися

Дуся

Ілон Маск обмінявся образами з рятувальником тайських школярів-футболістів