ТЕЛЕКРИТИКА

Є ідея? Не мовчи! Українські зірки надихають українців креативити

Суспільство

У рамках пітчингу The Next Big Thing. Generation, організованого «1+1 медіа», українські зірки долучилися до соціального флешмобу, мета якого – надихнути українців розповідати про свої ідеї і докладати максимум зусиль для їх реалізації. Тож, якщо у вас є якісь блискучі ідеї, гідні реалізації, вам сюди – #янемовчупросвоїідеї.


Участь у флешмобі вже встигли взяти Женя Галич і Дмитро Каднай, лідери груп O.Torvald і KADNAY, а також співачки TARABAROVA і Michelle Andrade, співак OLEYNIK, актриса серіалу «Школа» Ліза Василенко, ведучий «Сніданку з 1+1» Єгор Гордєєв, ведуча «Сніданку. Вихідний» Валентина Хамайко, ведуча «ПроФутбол» Олександра Лобода і актор Гарік Бірча.

_

_

Відео про те, як українські селебрітіс надихають українців, сьогодні було представлено в ефірі «Сніданку з 1+1». Ролик можна подивитися на YouTube-каналі програми і в акаунтах зірок у соцмережах. У своїх відеозверненнях до українців відомі люди доводять, що про ідеї говорити треба, адже їх повинен побачити світ.

Зокрема, Валентина Хамайко, ведуча «Сніданку. Вихідний», не мовчала про свої ідеї, і саме тому народилася її перша книжка. Ліза Василенко, зірка серіалу «Школа», натякає, що, можливо, саме вона зніметься в серіалі переможця. Актор Гарік Бірча розповів, якби він мовчав про свої ідеї, то мільйони українців не дізналися б про серіал «Віталька». 

Приєднатися до відомих українців та взяти участь у флешмобі можуть усі охочі. Щоб підтримати соціальну ініціативу та надихнути знайомих не мовчати про цікаві ідеї, потрібно розповісти свою історію у соцмережах із хештегом # янемовчупросвоїідеї або додавши спеціальну рамку до фото профілю у Facebook.

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Два життя Володимира Манька: чому Адміністрація президента погрожує журналістові розправою

Суспільство

Европейский суд встал на сторону Натальи Седлецкой

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд