ТЕЛЕКРИТИКА

Дослідження: підлітки все частіше відмовляються від живого спілкування на користь соцмереж

Суспільство

Вчені з'ясували, що тривале інтернет-спілкування може перетворити дитину на ізгоя.


Некомерційна організація з пропаганди безпечних технологій і засобів масової інформації Common Sense Media провела опитування більше 1000 підлітків у віці від 13 до 17 років, в ході якого вчені планували дізнатися, наскільки змінилися відносини в дружбі і соціальній взаємодії у підлітків в століття цифрових технологій.

Отримані результати показали, що після перших досліджень в 2012 році кількість дітей, які обрали спілкування в інтернеті замість особистих контактів з однолітками, зросла з 33 до 35 відсотків і продовжує збільшуватися. Крім простого спілкування в попередніх дослідженнях груп підлітків було відзначено, що більш 49 відсотків молодих людей вважають даний метод спілкування одним з кращих і оперативних.

В результаті нових досліджень вчені також з'ясували: більше 59 відсотків дітей визнають соціальні мережі відволікаючим чинником, який заважає виконувати повсякденні справи. Більше 72 відсотків дітей також відзначили, що головною причиною частого використання інтернету є віртуальне коло спілкування, яке з часом стає цікавіше за реальні соціальні взаємодії.

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

У Китаї робот почав читати новини в прямому ефірі. ВІДЕО

Суспільство

«Громадське телебачення» вибачилося за публікацію мапи з «російським» Кримом

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Бізнес

Втеча від проблемного кіно