ТЕЛЕКРИТИКА

Держкомтелерадіо заборонило ввозити в Україну книжку Всеволода Чапліна

Суспільство

Держкомтелерадіо відмовило компанії «Дрес Шоу» у виданні дозволу на ввезення в нашу країну з території Росії книжки священика Російської православної церкви Всеволода Чапліна «Православ'я. Чесна розмова».

Як повідомляє прес-служба відомства, наказ про відмову виданий на підставі рішення Експертної ради з питань аналізу та оцінки видавничої продукції з віднесення її до такоъ, яка не дозволена для поширення в Україні.

"Експертна рада ухвалила законне і справедливе рішення, яким не дозволяється поширювати на території України так звані «праці» одного з ідеологів російського фашизму Чапліна", – каже перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

Общество

Какие книги и почему запрещают в разных странах мира

Члени Експертної ради виявили в книзі наявність пропаганди імперських геополітичних доктрин держави-агресора, панівної релігійної конфесії, яка має слугувати ідейним підґрунтям поверненню України в сферу домінування РФ.

"Це видання нечесне, суцільно політтехнологічне, коли під православною лексикою і стилістикою прихоане відбілювання Сталіна і нинішнього неосталінізму. Книжка навмисне вибудувана нібито хаотично: чаплинська мемуаристика, щоденникові нотатки, навіть анекдот з Полтавщини, згадки Біблії Ісуса Христа, Леннона, Галича і навіть Шевчука з Макаревичем... насправді це розраховано на сприйняття і прийняття імперської ідеології Кремля і РПЦ українською молоддю", – вважає член Експертної ради, кандидат філологічних наук Віталій Довгич.

Фото: council.gov.ru

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Суспільство

У Тернопільській області жорстоко побили журналістів

Суспільство

Свято Святих Жінок-Мироносиць: відродження традиції

Популярное на ТелекритикеБізнес

Переможці української Національної премії «Телетріумф»: повний список

Дуся

Стали відомі фіналісти «Голосу країни 8»

Бізнес

Кінець епохи радіо: «Укртелеком» підвищує абонплату за радіоточки

Бізнес

Телерейтинги: «Голос країни» – в топі, а «Молодий папа» не злетів