ТЕЛЕКРИТИКА

Держкіно заборонило серіал «Танкіст», анонсований «Інтером»

Суспільство

Держкіно відмовило у виданні прокатного посвідчення серіалу «Танкіст». Про це у своєму Facebook повідомив глава відомства Філіп Іллєнко.

"Держкіно відмовило у виданні прокатного посвідчення серіалу «Танкіст», показ якого був анонсований на одному з телеканалів України. Спроба правовласника видати російський продукт за білоруський не пройшла", – написав він.

Раніше прес-служба телеканалу «Інтер» анонсувала показ 9 травня у своєму ефірі 4-серійної військової драми «Танкіст». Її режисер – Олександр Єфремов, а головні ролі зіграли Олексій Чадов, Ліза Арзамасова, Анатолій Кот, Вероніка Пляшкевич і Олексій Назаров.

На телеканалі розповіли, що «Танкіст» – це розповідь про героїв Другої світової війни, про тих, кого називали «радянськими танковими асами». У фільмі використані історичні факти з мемуарів радянських танкістів, з біографії підполковника радянської армії Зиновія Колобанова. "Фільм нагадає глядачам про майже забутий сьогодні героїзм радянських танкістів, які вміли «змусити» багатотонні БТ-7, КВ, Т-34 на граничних швидкостях проривати ворожі лінії мінних загороджень, безстрашно атакувати вдесятеро сильнішого супротивника", – йдеться в анонсі «Інтера».

Фото: прес-служба «Інтера»

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Суспільство

У Тернопільській області жорстоко побили журналістів

Суспільство

Актори, спортсмени, тирани: хто потрапив до списку найвпливовіших людей за версією журналу Time?

Популярное на ТелекритикеДуся

«Хто-небудь, принесіть Олі кошик з мізками»: Фреймут знову прогнівила мережу

Культура

«Нелюбов» як діагноз, несумісний з життям

Культура

Що потрібно знати про 2 сезон «Світу Дикого Заходу»

Бізнес

Особенности и виды водяных насосов