ТЕЛЕКРИТИКА

Business Insider підтримав Скарлетт Йоганссон у ролі трансгендерів, але потім передумав

Суспільство

6 липня один з провідних новинних порталів опублікував колонку про те, що актриса просто робить свою роботу. Однак з тих пір стаття містичним чином зникла з сайту.


Як пише iMediaEthics, в колонці говорилося про те, що робота актора завжди полягає в тому, щоб представляти на екрані іншу людину. «Ідентичність Йоганссон у реальному житті не має відношення до її екранної ідентичності. За це акторам і платять. І якщо вона добре виконає свою роботу, то всі забудуть, що скандал мав місце», – писав автор. Як відомо, активісти, що виступають за інклюзивність у кіно, засудили вибір жінки на роль трансгендерного чоловіка в новому біографічному фільмі.

Замість зниклого тексту на сайті Business Insider з'явилася редакторська замітка. «Ми видалили колонку, бо дійшли висновку, що вона не відповідає нашим редакторських стандартам». За даними Daily Beast, колонка була видалена 6 липня, а новий текст доданий тільки 10-го.

Образование

«Мы живем в счастливую эпоху»: мастер-класс режиссера Арсения Гончукова

Підтримавши кастингові рішення фільму Rub & Tug, Business Insider опинився в меншості. Профільні кінопортали в основному засуджують режисера Руперта Сандерса в його бажанні віддавати Йоганссон ролі героїв, які є представниками так званих underrepresented groups – соціальних груп, чиї представники фігурують у масовій культурі рідше, ніж білі гетеросексуальні актори. Наприклад, у минулорічному фільмі Сандерса «Привид в обладунках» Йоганссон зіграла героїню, яка в оригінальній манзі була азіаткою. ЛГБТ-портал INTO навіть опублікував пародійне відео, в якому транс-чоловіки пробуються на старі ролі Йоганссон, у тому числі й Чорну Вдову з «Месників».

Нагадаємо, модератори розділу про Танос на Reddit за допомогою спеціального скрипта заблокували половину його учасників на кшталт того, як сам злодій із «Месників» вчинив із половиною Всесвіту.

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

У Китаї робот почав читати новини в прямому ефірі. ВІДЕО

Суспільство

Активісти заявили про нову спробу в Раді обмежити свободу слова

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»