ТЕЛЕКРИТИКА

Болгарський детектив: хто вбив Вікторію Маринову?

Суспільство

7 жовтня 2018 року на півночі Болгарії в місті Русе місцевий житель виявив тіло 30-річної журналістки Вікторії Маринової. Експертиза встановила, що смерть жінки настала від задушення і травм голови. Незабаром міністр внутрішніх справ Болгарії Младен Маринов (не родич Вікторії) оголосив, що перед смертю її зґвалтували.


Вікторія Маринова працювала адміністративним директором на регіональному телеканалі TVN і вела авторську передачу «Детектор». Останньою темою її журналістського розслідування став GPGate – скандал навколо розкрадання коштів, виділених із фондів Європейського Союзу на будівництво об'єктів інфраструктури в Болгарії. Цікаво, що TVN був одним із небагатьох каналів, які висвітлювали цей скандал. Поліція поки не поспішає пов'язувати вбивство Вікторії Маринової з її професійною діяльністю, але перевіряє і цю версію.

Нагадаємо, за даними Національнохї спілки журналістів України, за вересень 2018 року в нашій країні сталося сім інцидентів із застосуванням сили проти журналістів. У шести випадках жертвами насильства були жінки.

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Горів новий телеканал Мураєва

Суспільство

Заручник образу Трампа: аудиторія відвернулася від нового шоу Алека Болдвіна

Популярное на ТелекритикеБізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)