ТЕЛЕКРИТИКА

Завдяки сюжету ТСН вдалося знайти зниклих підлітків

Суспільство

Двох київських дівчаток-підлітків, які втекли з дому 10 квітня, вдалося знайти завдяки глядачці ТСН. Жінка впізнала зниклих школярок завдяки одному з сюжетів і повідомила батьків дівчаток.


Учора, 12 квітня, знімальна група ТСН разом із пошуковою командою знайшли школярок, які 10 квітня втекли з ліцею, вимкнули телефони і три доби не з'являлися вдома.

У пошуку підлітків допомогли свідчення жінки, яка бачила зниклих дівчаток у випуску ТСН. Вона зв'язалася з матір'ю Варвари (однієї з дівчаток) і розповіла їй про місце перебування дочки і її подруги.

Команда ТСН дізналася про зникнення дівчат із поста на Facebook. Кореспонденти відразу зв'язалися з батьками зниклих, але лише мама Варвари погодилася зустрітися з журналістами, і навіть показала кореспондентові Антону Страшку щоденник дочки, де був детально розписаний план втечі. Виявилося, що Варвара і Діана планували втечу три місяці, і першим пунктом у їхньому плані був Бориспіль, тому пошуки почали саме там. 

Наступного дня після першого сюжету Антона Страшка мамі Варвари зателефонувала жінка з села Любарців Баришівського району. Вона повідомила, що бачить перед собою зниклих школярок, яких показували у випуску ТСН. Жінка детально описала одяг і зовнішній вигляд дівчаток, проте сказала, що у чорненької коротка стрижка, хоча на момент втечі у Варвари було довге волосся.

Зниклі Варвара та Діана з патрульними


Фото: прес-служба ТСН

Кореспондент ТСН і мама Варвари попросили жінку простежити за школярками і викликали в зазначене місце патруль поліції. Вже дорогою у Любарці на телефон Варвариній мами надійшло СМС-повідомлення від поліцейських, які прибули на місце першими. На фото в повідомленні були Варвара і Діана. Разом із журналістам, які на той момент були поруч, жінка вирушила на зустріч із дочкою. Знайдені дівчата зустріли пошукову групу нейтрально, навіть холодно, Варвара лише мовчки обійнялася з мамою.

Мама Варвари зізналася на камеру, що приділяла мало часу дочці, і після її втечі нарешті це усвідомила. 

Варвара і Діана розповіли, що причиною втечі стало прагнення пригод та екстриму. Дівчата планували пішки дійти до Карпат, однак чомусь рухалися в зовсім іншому напрямку. За три дні підлітки навіть встигли заробити грошей, допомагаючи людям обробляти городи та прибирати. 

Історія Варвари та Діани викликала великий резонанс в українському суспільстві, вся країна стежила за пошуками дівчат. Крім того, втеча школярок викликало занепокоєння у багатьох батьків, адже після розмови з підлітками стало зрозуміло, що таким чином вони намагалися привернути до себе увагу.

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Голосування: обираємо найкращий ролик про перехід на «цифру»

Суспільство

«Світ у вогні, а у нього – сортирний гумор»: що пишуть про нове шоу Саші Барона Коена

Популярное на ТелекритикеКультура

Як позбутися актора без зайвого шуму

Культура

Одеська кіностудія оголосила початок нової епохи

Дуся

MELOVIN змусив своїх шанувальників напружитися

Дуся

Ілон Маск обмінявся образами з рятувальником тайських школярів-футболістів