ТЕЛЕКРИТИКА

Завдяки сюжету ТСН вдалося знайти зниклих підлітків

Суспільство

Двох київських дівчаток-підлітків, які втекли з дому 10 квітня, вдалося знайти завдяки глядачці ТСН. Жінка впізнала зниклих школярок завдяки одному з сюжетів і повідомила батьків дівчаток.


Учора, 12 квітня, знімальна група ТСН разом із пошуковою командою знайшли школярок, які 10 квітня втекли з ліцею, вимкнули телефони і три доби не з'являлися вдома.

У пошуку підлітків допомогли свідчення жінки, яка бачила зниклих дівчаток у випуску ТСН. Вона зв'язалася з матір'ю Варвари (однієї з дівчаток) і розповіла їй про місце перебування дочки і її подруги.

Команда ТСН дізналася про зникнення дівчат із поста на Facebook. Кореспонденти відразу зв'язалися з батьками зниклих, але лише мама Варвари погодилася зустрітися з журналістами, і навіть показала кореспондентові Антону Страшку щоденник дочки, де був детально розписаний план втечі. Виявилося, що Варвара і Діана планували втечу три місяці, і першим пунктом у їхньому плані був Бориспіль, тому пошуки почали саме там. 

Наступного дня після першого сюжету Антона Страшка мамі Варвари зателефонувала жінка з села Любарців Баришівського району. Вона повідомила, що бачить перед собою зниклих школярок, яких показували у випуску ТСН. Жінка детально описала одяг і зовнішній вигляд дівчаток, проте сказала, що у чорненької коротка стрижка, хоча на момент втечі у Варвари було довге волосся.

Зниклі Варвара та Діана з патрульними


Фото: прес-служба ТСН

Кореспондент ТСН і мама Варвари попросили жінку простежити за школярками і викликали в зазначене місце патруль поліції. Вже дорогою у Любарці на телефон Варвариній мами надійшло СМС-повідомлення від поліцейських, які прибули на місце першими. На фото в повідомленні були Варвара і Діана. Разом із журналістам, які на той момент були поруч, жінка вирушила на зустріч із дочкою. Знайдені дівчата зустріли пошукову групу нейтрально, навіть холодно, Варвара лише мовчки обійнялася з мамою.

Мама Варвари зізналася на камеру, що приділяла мало часу дочці, і після її втечі нарешті це усвідомила. 

Варвара і Діана розповіли, що причиною втечі стало прагнення пригод та екстриму. Дівчата планували пішки дійти до Карпат, однак чомусь рухалися в зовсім іншому напрямку. За три дні підлітки навіть встигли заробити грошей, допомагаючи людям обробляти городи та прибирати. 

Історія Варвари та Діани викликала великий резонанс в українському суспільстві, вся країна стежила за пошуками дівчат. Крім того, втеча школярок викликало занепокоєння у багатьох батьків, адже після розмови з підлітками стало зрозуміло, що таким чином вони намагалися привернути до себе увагу.

Статті до теми

Главное в разделе

Суспільство

Два життя Володимира Манька: чому Адміністрація президента погрожує журналістові розправою

Суспільство

Издатель, расследовавший гибель журналистов в ЦАР, действительно был отравлен

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах