ТЕЛЕКРИТИКА

Журналіст «Українського тижня» зазнав нападу «Беркуту»

24 листопада під час сутички біля Кабінету Міністрів працівник спецпідрозділу «Беркут» побив кореспондента «Українскього тижня» Станіслава Козлюка. Про це повідомляє «Тиждень.ua».

 

Як розповів журналіст, коли він знімав сутичку біля Кабміну, один із працівників спецпідрозділу «Беркут» почав штовхати його дубинкою з криками «Назад!». Станіслав Козлюк повідомив, що є журналістом та виконує редакційне завдання. Показати посвідчення він не міг.

 

«Я зробив кілька кроків, до епіцентру сутички. Тут мене почали бити ногами. Били в коліна», - розповів журналіст, додавши, що отримав синці та подряпини.

 

Головний редактор «Тиждень.ua» Дмитро Крапивенко повідомив «Телекритиці», що зараз Станіслав Козлюк збирає медичні довідки, щоб звернутися до правоохоронних органів із заявою про напад і тілесні ушкодження. Але прокуратура вже за самим фактом повідомлення в ЗМІ зацікавилася інцидентом. «Мені вже телефонували слідчі прокуратури і питали, як вони можуть поспілкуватися зі Стасом. Я їм дав контакти, але поки що, наскільки мені відомо, вони не спілкувалися», - розповів пан Крапивенко.

 

Зі слів головреда «Тиждень.ua», журналіст дещо затягнув час із поданням заяви до правоохоронних органів через те, що вчора був дуже насичений подіями день і редакція мала і вчора, і сьогодні багато роботи.

 

Пан Крапивенко також повідомив, що фото нападу на Станіслава Козлюка обійшло численні іноземні ЗМІ, зокрема The New York Times і Daily Mail.

 

 

«Телекритика»

Фото - AFP/Getty Images і РІА «Новости»

Главное в разделе

Бізнес

У зйомках «Захара Беркута» візьмуть участь маловідомі продюсери з Голлівуду

Освіта

Заробляємо на контенті: майстер-клас від Олександра Козаченка

Популярное на ТелекритикеДуся

Спасибі, вільна: телеведучу звільнили під час прямої трансляції шоу

Культура

«Хай в них очі нах**н повилазять»: вийшов український трейлер нового фільму з Кевіном Спейсі

Бізнес

У зйомках «Захара Беркута» візьмуть участь маловідомі продюсери з Голлівуду

Освіта

Лідія Таран та її соціальний проект навчать українських дітей мріяти