ТЕЛЕКРИТИКА

Медіакоординатор Захарченка Зубрицький є чоловіком співвласниці каналу «112 Україна» – джерела

Керівник медіахолдингу «Контакт» Віктор Зубрицький, якого міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав помічником екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка в дискредитаційній кампанії Євромайдану та координатором «тітушок», є чоловіком співвласниці телеканалу «112 Україна» Ольги Зубрицької. Таку інформацію «Телекритика» отримала від журналіста-розслідувача Артема Шевченка, який про це дізнався з власних джерел.

 

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, власниками ТОВ «ТРК "112-ТВ"» (компанія, що володіє ліцензією на мовлення як телеканал «112 Україна») є Ольга Зубрицька та Андрій Подщипков, який водночас є гендиректором каналу. При цьому станом на тепер Ольга Зубрицька володіє часткою 99,9%, Андрій Подщипков - 0,01%.

 

Телеканал «112 Україна» учасники ринку приписували Віталію Захарченку. Однак керівник і офіційний співвласник каналу Андрій Подщипков завжди стверджував, що канал належить йому. В інтерв'ю «Телекритиці» він також розповідав, що друга офіційна співвласниця каналу Ольга Зубрицька - його сестра.

 

За даними Артема Шевченка, Ольга Зубрицька доводиться дружиною Віктору Зубрицькому. Пан Зубрицький фігурує на схемі, оприлюдненій на сайті Міністерства внутрішніх справ 3 квітня (однак від ранку 4 квітня сайт МВС недоступний). Відповідно до цієї схеми, медіацентр «Контакт», яким керує Віктор Зубрицький, розташований за адресою телеканалу «112 Україна»: вул. Дегтярівська, 21-Г у Києві. На схемі навіть зображено фото офісної будівлі з логотипом каналу.

 

 

 

 

На схемі також зображено зв'язки пана Зубрицького із журналістами та медійниками, однак через погану якість виставленої на сайт МВС ілюстрації, розібрати прізвища неможливо. На фото можна впізнати журналіста Жана Новосельцева, коментар якого з цього приводу читайте згодом на «Телекритиці».

 

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков стверджує, що Віктор Зубрицький координував дискредитаційну кампанію Євромайдану: «Інформація готувалася за замовленням Зубрицького, потім схвалювалась Захарченком і після цього виходила в ефір». За його словами, в цей час пан Зубрицький контактував з низкою «дуже відомих в медійних колах осіб».

 

Також пан Зубрицький, за словами пана Авакова, координував «тітушок» і бандформувань. «Він по суті здійснював весь зв'язок і всю координацію дій "тітушок", відповідних банд, які асистували органам внутрішніх справ у репресивних діях проти протестувальників на той час», - повідомив Арсен Аваков.

 

За даними МВС, Віктор Зубрицький у червні 2009 року був заарештований за підозрою в організації замаху на власницю заводу «Фармак» Філю Жебрівську. Після приходу у 2010 році до влади Віктора Януковича та призначення міністром внутрішніх справ Віталія Захарченка, пану Зубрицькому була змінена міра запобіжного заходу та кримінальне переслідування щодо нього було припинено.

 

«Телекритика»

 

Фото - МВС

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеБізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)