ТЕЛЕКРИТИКА

Голлівудський тренер Івана Чаббак проведе майстер-клас у Києві

Освіта

21–22 листопада відбудеться воркшоп у галузі кінематографії від усесвітньо відомого голлівудського спікера.


Івана Чаббак – викладач акторської майстерності світової величини. У неї навчаються Бред Пітт, Шарліз Терон, Голлі Беррі, Лів Тайлер, Джим Керрі, Галь Гадот, Єва Мендес, Джесіка Альба, Сильвестр Сталлоне та інші голлівудські зірки.

В Америці Івана Чаббак відома своєю унікальною технікою – «техніка Чаббак». Тренер заснувала власну школу і видала книжку The Power of Actor.

На майстер-класі всі, хто цікавиться світом кіно, телебачення та театром, зможуть попрацювати з успішним викладачем, освоїти ефективні інструменти майстерності та підвищити свій професійний рівень.

Протягом двох днів інтенсиву учасники зрозуміють, як ефективно проаналізувати внутрішні об'єкти/асоціації, які виникають у процесі роботи над роллю, в чому різниця між актом і дією, що таке передісторія, місце дії/зйомки, четверта стіна.

Інтенсив розрахований як на початківців, так і на професіоналів: режисерів, продюсерів, сценаристів, ведучих, операторів. 

Місце і час проведення заходу: 21–22 листопада, Київський академічний театр на Подолі (Андріївський узвіз, 206), з 8:30 до 17:00.

Детальна інформація – за посиланням.

Фото: Facebook

Статті до теми

Главное в разделе

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»