ТЕЛЕКРИТИКА

Найкращі курси і стипендії червня

Семінар з фінансування в Німеччині, майстер-клас з написання сценаріїв для комедій, вебінари з управління дронамі і проекти в Африці

Освіта

Конкурс для фактчекерів, семінар у конфліктних зонах Ізраїлю, премії за розслідування, стипендіальна програма в Нью-Йоркському університеті та багато іншого.


30 травня, Запоріжжя, Чернівці, Суми, Полтава. Останній день приймання заявок на участь у літній «Школі блогерів та громадських журналістів» від Інституту розвитку регіональної преси та Interlink Academy. Це школа для журналістів-початківців, блогерів та студентів факультетів журналістики віком до 24 років. Подробиці тут.

31 травня, Болгарія.Дедлайн подання заявок на конкурс CEI SEEMO – це премія за видатні заслуги в сфері розслідувальної журналістики для журналістів з України, Білорусі та Молдови. Призовий фонд: 4 тис. і 1 тис. євро. Нагороду вручfnm на Форумі Медіаорганізації Південно-Східної Європи в Софії 27-28 листопада. Подробицітут.

31 травня, Київ. Відбудеться майстер-клас сценариста і драматурга Олександра Володарського про те, як писати сценарії для комедійних фільмів від SV12 Production. Вхід платний. Подробицітут.

31 травня, Нью-Йорк. Останній день подання заявки на стипендіальну програму з бізнес-журналістики Нью-Йоркського університету. Це редакційна та фінансова підтримка журналістів, що працюють над складними трудомісткими проектами. Стипендія $5 тис. на місяць розрахована на термін від 1 до 3 місяців. Подробиці тут.

7 червня, Ізраїль. Дедлайн подання заявки на участь у семінарі з журналістики конфлікту. Це семінар для репортерів віком від 21 до 35 років, організатор – Школа управління, дипломатії і стратегії ім. Лаудера. Учасники зможуть відвідати конфліктні зони в Ізраїлі, послухати лекції експертів і попрактикуватися. Подробиці тут.

Фото: Pixabay

8 червня, США. Останній день подання заявки на конкурс Online Journalism Awards (премії за досягнення в сфері онлайн-журналістики). Загальний призовий фонд конкурсу з 13 номінацій становить $58 500, нагородження відбудеться у Вашингтоні. Подробиці тут.

10–11 червня, Київ.У Межигір'ї (Київська область) відбудеться фестиваль для журналістів-розслідувачів MezhyhiryaFest. Подробиці тут.

12 червня, Потсдам. Дедлайн подання заявок на участь у семінарі М100 «Як фінансувати незалежну журналістику: освіта, платформи, бізнес-моделі» для молодих (від 18 до 27 років) журналістів, зокрема з України. Семінар від National Endowment for Democracy відбудеться з 8 по14 вересня в Потсдамі, Німеччина. Подробиці тут.

14 червня. Безкоштовний годинний вебінар з використання дронів у журналістиці від Poynter's News University. Подробиці тут.

15 червня, Канада. Дедлайн подання заявок на отримання стипендій Portenier Human Rights Bursar для участі у тренінгу з безпеки. Це конкурс для незалежних журналістів і створювачів документальних фільмів на тему порушення прав людини. Подробиці тут.

16 червня, США. Дедлайн подання заявки на грант від National Endowment for Democracy. На конкурс приймаються заявки від неурядових організацій (серед них і ЗМІ) для підтримки проектів, що розвивають демократію. Середній грант на 12 місяців становить близько $50 тис. Подробиці тут

Фото: Pixabay

16–18 червня, Київ.Канадський фотограф і дворазовий лауреат World Press Photo Дональд Вебер проведе воркшоп у Школі Bird in Flight на тему «Де і як отримати фінансування на реалізацію своєї ідеї». Навчання платне. Подробицітут.

23 червня, Україна. Відбудеться безкоштовна онлайн-конференція #SMM Day від Webpromoexperts. Серед тем: як просувати свій бренд у соціальних мережах, збільшувати продажі і залучати нових клієнтів. Подробиці тут.

30 червня, США. Дедлайн подання заявки на отримання стипендії для роботи з текстами про врегулювання конфліктів у Африці. Організатор – International Reporting Project – приймає заявки від журналістів, роботи яких публікувалися в авторитетних ЗМІ. Подробиці  тут.

30 червня. Дедлайн подання заявки на конкурс ідей зі створення вірусного контенту для фактчекінгу TruthBuzz від Міжнародного центру для журналістів і Фонду Крейга Ньюмарка. Ідеї можуть бути у вигляді відео, карикатур, графіки, гіфок, фото, опитувань, аудіо, ігр тощо. Призовий фонд: $10 тис., $5 тис. і $2,5 тис. Подробиці  тут.

30 червня, Галапагоські острови. Останній день приймання робіт на фотоконкурс National Geographic Travel Photographer of the Year. Приймаються роботи в трьох категоріях: природа, міста і люди. Приз: $500-2 500 і 10-денна експедиція на Галапагоські острови для двох. Подробиці  тут.

Статті до теми

Главное в разделе

Освіта

«Був у мережі 15 хвилин тому»: як захиститися від 9 найнебезпечніших застосунків для смартфона

Популярное на ТелекритикеДуся

«Збожеволіла, не приходячи до тями»: українці масово розчарувалися в молодій артистці із Закарпаття

Дуся

Зніми з мене це швидше: чоловіки (18+)

Бізнес

Канал «1+1» шукає PR-менеджера для своєї прес-служби

Бізнес

«Ми в милі, але це дороге мило»: Потап і Горова розповіли Ткаченку, як працює MOZGI Group