ТЕЛЕКРИТИКА

Стати розумнішим безкоштовно: 10 онлайн-курсів жовтня

Освіта
Вища школа Media & Production зробила  добірку  корисних курсів для саморозвитку журналістів. Зареєструватися на курс можна протягом 2 тижнів після дати старту.
1

Кінобізнес, FutureLearn

Курс розроблений Open University спільно з Pinewood Studios - провідним постачальником сервісних послуг для кіногалузі. Використовує концепцію ланцюгів створення вартості та результати незалежних досліджень кіноіндустрії. Окрім надання покрокових вказівок щодо основних процесів, цей курс допоможе знайти відповіді на запитання: що важливіше інтелектуальна власність та авторське право, чому фільми отримують державне фінансування, який взаємозв'язок між маркетингом, касовими зборами та загальним успіхом фільмів. Долучитися до курсу можна тут.

Дата початку курсу: 16 жовтня

Мова навчання: англійська

2

Transmedia Storytelling: нові технології та глобальні аудиторії, Coursera

Transmedia Storytelling - це практика розробки, обміну та участі в єдиній історії одразу на кількох традиційних та цифрових платформах. На курсі можна дізнатися, як інноваційно використовувати різні технології, щоб поділитися історіями, розширювати аудиторію та створювати активну та зацікавлену спільноту шанувальників. Долучитися до курсу можна тут.

Дата початку курсу: 16 жовтня

Мова навчання: англійська

3

Мистецтво створення персонажа, Coursera

В центрі будь-якої хорошої історії завжди знаходиться цікавий та унікальний герой. В цьому курсі талановиті письменники діляться знаннями щодо того, як створити складні та яскраві персонажі і як переносити свої ідеї на папір. В межах курсу можна навчитись розвивати внутрішні та зовнішні характеристики героїв, наповнювати їх унікальними рисами. Долучитися до курсу можна тут.

Дата початку курсу: 16 жовтня

Мова навчання: англійська

4

Контент, реклама та інтегровані маркетингові комунікації, Coursera

Це один з курсів в рамках спеціалізації Social Media Marketing. З курсу ви дізнаєтеся, чому контент настільки важливий для маркетингу в соціальних медіа та як створювати дійсно ефективну рекламу. Також ви познайомитеся з таким інструментом як інтегровані маркетингові комунікації. Це концепція планування маркетингових комунікацій, яка виходить із необхідності оцінки стратегічної ролі їхніх окремих напрямків. Долучитися до курсу можна тут.

Дата початку курсу: 9 жовтня

Мова навчання: англійська

5

Мистецтво переговорів, Coursera

Курс описує, які сучасні підходи застосовуються до переговорних стратегій і тактик, та які існують типи переговорних відносин. Курс досліджує особисті та поведінкові характеристики успішного співбесідника. Учасники обговорюють, як розширення прав і можливостей, влада і авторитет впливають на переговорний процес і результат. Теми включають питання про те, як важливо планувати і готуватися до переговорної сесії. Долучитися до курсу можна тут.

Дата початку курсу: 9 жовтня

Мова навчання: англійська

6

Від ідеї до стартапу, Coursera

Цей курс надає практично перевірені інструменти для перетворення задумів у продукт або послугу, що створює цінність для інших. Слухачів навчають формувати виграшну стратегію, унікальну вартісну пропозицію, готувати бізнес-план і порівнювати свої інновації з існуючими рішеннями. Долучитися до курсу можна тут.

Дата початку курсу: 30 жовтня

Мова навчання: англійська

7

Фінансовий менеджмент, Prometheus

Автор курсу - викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Олексій Геращенко. Трохи історії, трохи теорії та багато посилань на актуальну українську дійсність. Ви зрозумієте загальні принципи управління фінансами, які вживані як для макрорівня цілої країни або конкретного бізнесу, так і корисні в управлінні фінансами власної родини. Дізнаєтеся як оцінюються інвестиційні проекти та які показники, що свідчать про потенційну успішність проекту, для інвестора є визначальними. Долучитися до курсу можна тут.

Дата початку курсу: можна приєднатися зараз

Мова навчання: українська

8

Вирішення проблем за допомогою Excel, Coursera

Цей курс розкриває Excel як інструмент для вирішення бізнес-завдань. Ви дізнаєтеся основні функції Excel за допомогою керованої демонстрації. Зміст даного курсу був розроблений з використанням операційної системи Windows, в Excel 2013. Долучитися до курсу можна тут.

Дата початку курсу: 9 жовтня

Мова навчання: англійська

9

Дизайн-мислення для інновацій, Prometheus

Дизайн-мислення — це найуспішніша світова методика для створення інновацій, яку активно використовують у роботі такі компанії, як Facebook, Google, Apple, Procter&Gamble, Samsung, IBM, IKEA. Курси з дизайн-мислення є важливою складовою навчального процесу Стенфордського університету та інших провідних університетів світу. В Україні до сьогодні їх викладали тільки найкращі бізнес-школи й тренери для вузької й забезпеченої аудиторії. Завдяки цьому курсу тепер будь-хто в Україні зможе безкоштовно опанувати основи дизайн-мислення. У цьому курсі ви дізнаєтеся, що таке дизайн-мислення і навчитесь працювати з моделлю чотирьох запитань, яка допоможе краще зрозуміти дизайн-мислення як підхід до вирішення складних проблем та створення інновацій. Долучитися до курсу можна тут.

Дата початку курсу: 30 жовтня

Мова навчання: українська

10

Гейміфікація, Coursera

Визначення поняття «гейміфікація», яке наведене в перших лекціях - це «використання ігрових елементів і технік ігрового дизайну в неігрових контекстах». Основні сфери застосування гейміфікації - це маркетинг, продажі, залучення споживачів, HR, збільшення продуктивності, краудсорсінг, здоров’я, екологічна безпека та особисті фінанси. Долучитися до курсу можна тут.

Дата початку курсу: 9 жовтня

Мова навчання: англійська, українська

Статті до теми

Главное в разделе

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше