ТЕЛЕКРИТИКА

Жителі Голосієво виступили проти проведення фестивалю Atlas Weekend

Дуся

Після проведення музичного фестивалю жителі довколишніх районів написали петицію з забороною проведення подібних заходів в нічний час.


Петиція розміщена на сервісі електронних петицій Київської держадміністрації.

За підрахунками автора скарги, в «заручниках» Atlas Weekend опинилося близько 250 тисяч жителів мікрорайону, які протягом тижня змушені були слухати музику, і це з ними ніхто не погоджував.

Автори петиції вимагають «заборонити проведення фестивалю Atlas Weekend та інших масових заходів в нічний час з 22:00 до 08:00 (а в вихідні дні з 22:00 до 12:00) з використанням звуковідтворювальної апаратури, гучними піснями, криками та іншими джерелами побутового шуму, а також проведенням салютів, феєрверків та використанням піротехнічних засобів в будь-який день».

Але якщо зайти на сторінку з петицією, то ми бачимо, що до її закінчення залишилося всього шість днів, а підписів зібрано всього 209 з 10 000. Схоже, основна частина жителів Голосіївського району лояльно поставилася до найбільшого фестивалю в Україні.

За останніми даними, Atlas Weekend може потрапити в ТОП-10 фестивалів з відвідуваності: за п'ять днів заходу його відвідали 448 тисяч чоловік. Фестиваль проходив в Києві на ВДНГ з 3 по 8 липня, Київський метрополітен навіть продовжив роботу на годину, щоб всі гості заходу змогли дістатися додому. У перший день (вхід був безкоштовним) головною зіркою став український співак Олег Винник, а в інші дні серед хедлайнерів були The Chemical Brothers, LP і Placebo.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»