ТЕЛЕКРИТИКА

Жителі Голосієво виступили проти проведення фестивалю Atlas Weekend

Дуся

Після проведення музичного фестивалю жителі довколишніх районів написали петицію з забороною проведення подібних заходів в нічний час.


Петиція розміщена на сервісі електронних петицій Київської держадміністрації.

За підрахунками автора скарги, в «заручниках» Atlas Weekend опинилося близько 250 тисяч жителів мікрорайону, які протягом тижня змушені були слухати музику, і це з ними ніхто не погоджував.

Автори петиції вимагають «заборонити проведення фестивалю Atlas Weekend та інших масових заходів в нічний час з 22:00 до 08:00 (а в вихідні дні з 22:00 до 12:00) з використанням звуковідтворювальної апаратури, гучними піснями, криками та іншими джерелами побутового шуму, а також проведенням салютів, феєрверків та використанням піротехнічних засобів в будь-який день».

Але якщо зайти на сторінку з петицією, то ми бачимо, що до її закінчення залишилося всього шість днів, а підписів зібрано всього 209 з 10 000. Схоже, основна частина жителів Голосіївського району лояльно поставилася до найбільшого фестивалю в Україні.

За останніми даними, Atlas Weekend може потрапити в ТОП-10 фестивалів з відвідуваності: за п'ять днів заходу його відвідали 448 тисяч чоловік. Фестиваль проходив в Києві на ВДНГ з 3 по 8 липня, Київський метрополітен навіть продовжив роботу на годину, щоб всі гості заходу змогли дістатися додому. У перший день (вхід був безкоштовним) головною зіркою став український співак Олег Винник, а в інші дні серед хедлайнерів були The Chemical Brothers, LP і Placebo.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

MELOVIN змусив своїх шанувальників напружитися

Дуся

Ілон Маск обмінявся образами з рятувальником тайських школярів-футболістів

Популярное на ТелекритикеКультура

Як позбутися актора без зайвого шуму

Культура

Одеська кіностудія оголосила початок нової епохи

Дуся

MELOVIN змусив своїх шанувальників напружитися

Дуся

Ілон Маск обмінявся образами з рятувальником тайських школярів-футболістів