ТЕЛЕКРИТИКА

За власним бажанням: половина шанувальників Таноса виявилися забанені на популярному порталі

Дуся

Модератори розділу про Божевільного Титана на Reddit`e стримали обіцянку і за допомогою спеціального скрипту заблокували половину його учасників.


Підрозділ Thanos Did Nothing Wrong спочатку був трохи дивним. Його учасники вирішили, що Танос – ніякий насправді не злодій, і самі запропонували забанити половину форуму, посилаючись на події фільму «Месники: Війна нескінченності», де в небуття канула рівно половина героїв стрічки.

До цієї події підключили навіть Джоша Броліна, що зіграв Таноса. Він зняв відео, в якому клацає пальцем, щоб заблокувати користувачів.

Тим, кого зрештою забанили (а це близько 300 тисяч акаунтів), запропонували підписатися на спеціальний розділ «Всередині каменю Душі», де користувачі зможуть продовжити спілкуватися.

Трохи пізніше Джо Руссо опублікував запис з фото, на якому його брат Ентоні зникає. Судячи з усього, йому також не вдалося пережити масовий геноцид користувачів.

Джо Руссо і зникаючий Ентоні Руссо

Фото: Reddit

Нагадаю, у «Війні нескінченності» Божевільний Титан хотів знищити рівно половину населення Всесвіту, щоб досягти світової рівноваги.

Профілі учасників порталу Reddit будуть заблоковані до прем'єри четвертих «Месників», яка відбудеться 2 травня 2019 року.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Популярное на Телекритике



Бізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»