ТЕЛЕКРИТИКА

З жиру бісяться: в мережі вирішили допомогти Кайлі Дженнер стати мільярдеркою

Дуся

Cестра Кім Кардашян потрапила на обкладинку Forbes і до списку найбагатших жінок у світі.


До своїх 20 років (10 серпня їй виповниться 21) королева Instagram встигла заробити статок в 900 мільйонів доларів. Причому настільки значну суму їй вдалося зібрати всього за три роки, створивши власний косметичний бренд.

Зараз Кайлі Дженнер знаходиться на 27 рядку списку найбагатших жінок Forbes в США.

«Дженнер знаходиться на шляху до того, щоб стати мільярдером раніше, ніж засновник Facebook Марк Цукерберг, який досяг цього статусу у віці 23 років», – йдеться в повідомленні видання.

_

_

Але все ж, щоб поповнити ряди мільярдерів, Кайлі потрібно заробити ще 100 мільйонів. Комік Джон Островський, відомий як The Fat Jew, завів сторінку на карудфандінговій платформі GoFundMe, де закликає пожертвувати Дженнер ще трохи мільйонів.
«Сьогодні я бачу Кайлі Дженнер на обкладинці журналу Forbes, але у неї лише $ 900 мільйонів, і це розбиває мені серце, – пише Островський. – Я не хочу жити в світі, де у Кайлі Дженнер немає мільярда. Ми повинні зібрати $ 100 мільйонів, щоб допомогти їй стати мільярдером! Будь ласка, поділіться цим в соцмережах, це надзвичайно важливо».

Найбільш трендовим і прибутковим продуктом Кайлі стала її помада Lip Kits, яку розкупили за лічені години, незважаючи на те що її ціна в десять разів перевищувала закупівельну вартість.

Кайлі Дженнер отримала широку популярність після участі в телевізійному реаліті-шоу «Сімейство Кардашян», коли їй було всього дев'ять років.

У дівчини 110 мільйонів підписників в Instagram, 25 мільйонів послідовників в Twitter, мільйони підписників в Snарсhat. Крім того, Кайлі – ще й молода мама: цього року вона народила дочку від репера Тревіса Скотта.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд