ТЕЛЕКРИТИКА

Зірка «Чергового лікаря» розповів про службові романи

Актор Михайло Жонін – про найскладніші сцени в серіалі та скальпелі в руках акторів

Дуся

На каналі «Україна» повним ходом йде україномовний серіал «Черговий лікар 2». Актор Михайло Жонін, який виконує в ньому роль харизматичного лікаря Андрія Мазура, в невеликому інтерв'ю розповів про те, що відбувається на знімальному майданчику.


У серіалі «Черговий лікар 2» доктор Мазур – досить цікавий персонаж. «У нього нестерпний характер, – розповідає про свого героя актор Михайло Жонін. – Але головний лікар терпить Мазура, тому що він – висококваліфікований фахівець. Взагалі в серіалі дуже цікава лінія взаємовідносин лікарів і пацієнтів, адже характер можна витерпіти, а ось знайти відданого своїй справі лікаря складно».

Михайло Жонін зізнається, що дуже любить свого героя і настільки увійшов в роль, що іноді навіть забуває з неї виходити.

Фото тут і далі: канал «Украина»

Які сцени в серіалі, на ваш погляд, найскладніші? Коли відчуваєте, що важко?

Звичайно, це сцени з операціями (їх у другому сезоні «Чергового лікаря» набагато більше, ніж в першому). Режисери нас відразу попередили, що складної роботи буде багато. Але я зрадів цьому: коли важко, з'являється новий досвід, нові емоції, не стоїш на одному місці. І це круто!

У першому сезоні вам довелося вперше в житті тримати в руках скальпель. Зараз ще й досі руки тремтять, коли берете хірургічні інструменти?

Вже не так (сміється). Але так, пам'ятаю, що у мене був шок, переляк, коли вперше дали в руки скальпель. Зараз вже впевненіше почуваюся в операційних (сміється). Ми обов'язково консультуємося з практикуючими лікарями, які підказують нам, як правильно брати в руки інструменти, що і як робити, коли стоїш біля операційного столу. Вони дуже допомагають нам. Часто радимося і з колегами на знімальному майданчику, говоримо один одному про якісь недоліки, які кожен бачить з боку знімального процесу. Поради моїх колег дуже цінні для мене. Бо родичам, наприклад, завжди буде все подобатися, а ось як раз актор краще може оцінити роботу іншого актора з точки зору професіоналізму.

Ваші родичі, мабуть, вже приходять до вас за консультацією як до лікаря?

Так! Сміються з мене і жартують, що, можливо, варто задуматися про зміну професії (посміхається). Але я понад усе люблю театр і на сто відсотків відчуваю себе актором. Нові знання у сфері медицини, звичайно, дуже добре, але кожному треба займатися тим, що ближче до душі і в чому кожен з нас є найкращим.

Де ще встигаєте працювати, крім «Чергового лікаря 2»?

Я співпрацюю з різними театрами. Щоправда, на театр не завжди вистачає часу, але актор має працювати саме в театрі, щоб тримати себе в тонусі. Театр – це кузня, в якій кується акторська майстерність.

Пам'ятаєте, коли вирішили, що хочете бути актором?

Дуже добре пам'ятаю. Це сталося в п'ятому класі. Вже тоді я чітко зрозумів, що оберу професію актора. Я був дуже активним хлопцем, і щоб кудись подіти свою енергію, почав ходити в «Народний театр». Крім того, завжди брав участь у шкільному КВК. Мені вже тоді, в школі, подобалася сцена театру.

Я так розумію, що зараз вам важко знайти час для особистого життя. Часто люди з дуже щільним графіком крутять романи на роботі. А як ви ставитеся до службових романів?

А чому б і ні? (Сміється.) Головне, щоб ці стосунки не заважали роботі.

Теги

Главное в разделе

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Популярное на ТелекритикеДуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд

Суспільство

Два життя Володимира Манька: чому Адміністрація президента погрожує журналістові розправою