ТЕЛЕКРИТИКА

Зірка «Стоматолога» Артем Позняк у важкі часи підробляв таксистом

Дуся

Випадкова зустріч може кардинально змінити долю. У цьому на власному досвіді переконався актор Артем Позняк, який виконав роль бізнесмена Сергія Грязева в серіалі «Стоматолог» на «2+2». Присвятити себе акторському мистецтву його підштовхнула... пасажирка.


В інтерв'ю «Теленеделе» Артем розповів, що альтернативою телебаченню для нього могла стати служба в силових структурах. «Я ж служив у Криму у внутрішніх військах, – розповідає Позняк. – Швидше за все, продовжив би цю справу. Але, слава богу, все склалося інакше. А у важкі часи підробляв таксистом. Якось одна з пасажирок мене впізнала: «Ви Артем? Я була на вашому спектаклі, і мені дуже сподобалося». Після цього зрозумів, що нічим більше займатися не хочу».

Не дивно, що акторові так часто пропонують ролі мужніх оперативників, а журналісти раз у раз пишуть про нього як про українського Джейсона Стетхема. Але сам Позняк стверджує, що його акторські амбіції ще не задоволені: він хотів би зіграти людину, хвору на церебральний параліч. «У моєму розумінні боротьба таких людей за свою казку – подвиг», – пояснює він.

Бизнес

Что украинцы смотрели в январе по телевизору

Крім того, Артем Позняк нещодавно знову сів за університетську парту – пішов вчитися на телепродюсера. Так що скоро, мабуть, зможе працювати не тільки в нових амплуа, але і в новій для себе сфері діяльності.

Нагадаю, 20-серійний пригодницький детектив «Стоматолог» знятий «1+1 Продакшн» на замовлення телеканалу «2+2». Заголовний персонаж – Дмитро Торопкін (Сергій Басок), чиє життя за виною обставин перетворюється на справжній детектив. Розраховувати головному герою доводиться лише на близьких друзів, одного з яких і зіграв Артем Позняк.

Фото: «2+2»

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»