ТЕЛЕКРИТИКА

Зірка «Стоматолога» Артем Позняк у важкі часи підробляв таксистом

Дуся

Випадкова зустріч може кардинально змінити долю. У цьому на власному досвіді переконався актор Артем Позняк, який виконав роль бізнесмена Сергія Грязева в серіалі «Стоматолог» на «2+2». Присвятити себе акторському мистецтву його підштовхнула... пасажирка.


В інтерв'ю «Теленеделе» Артем розповів, що альтернативою телебаченню для нього могла стати служба в силових структурах. «Я ж служив у Криму у внутрішніх військах, – розповідає Позняк. – Швидше за все, продовжив би цю справу. Але, слава богу, все склалося інакше. А у важкі часи підробляв таксистом. Якось одна з пасажирок мене впізнала: «Ви Артем? Я була на вашому спектаклі, і мені дуже сподобалося». Після цього зрозумів, що нічим більше займатися не хочу».

Не дивно, що акторові так часто пропонують ролі мужніх оперативників, а журналісти раз у раз пишуть про нього як про українського Джейсона Стетхема. Але сам Позняк стверджує, що його акторські амбіції ще не задоволені: він хотів би зіграти людину, хвору на церебральний параліч. «У моєму розумінні боротьба таких людей за свою казку – подвиг», – пояснює він.

Бизнес

Что украинцы смотрели в январе по телевизору

Крім того, Артем Позняк нещодавно знову сів за університетську парту – пішов вчитися на телепродюсера. Так що скоро, мабуть, зможе працювати не тільки в нових амплуа, але і в новій для себе сфері діяльності.

Нагадаю, 20-серійний пригодницький детектив «Стоматолог» знятий «1+1 Продакшн» на замовлення телеканалу «2+2». Заголовний персонаж – Дмитро Торопкін (Сергій Басок), чиє життя за виною обставин перетворюється на справжній детектив. Розраховувати головному герою доводиться лише на близьких друзів, одного з яких і зіграв Артем Позняк.

Фото: «2+2»

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Танька і Володька з однойменного шоу знялися в музичному кліпі

Дуся

Вагітна Валентина Хамайко засмутила підписників

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше