ТЕЛЕКРИТИКА

Зірка нового «Хижака» відмовився брати участь у прес-турі через секс-скандал

Дуся

Фільм з'явиться в українських кінотеатрах тільки завтра, 13 вересня, але увагу до себе вже привернув, причому не найпозитивнішу.


Не так давно з'ясувалося, що режисер Шейн Блек віддав невелику роль в «Хижаку» своєму знайомому – людині, яку визнали винною у сексуальних домаганнях, – і обстановка навколо фільму загострилася.

Спочатку Олівія Манн, єдина актриса, у якої була сцена зі звинуваченим в домаганнях актором, зажадала у студії 20th Century Fox, щоб цю сцену вирізали – і студія погодилася. Однак Олівія поскаржилася на те, що її колеги по картині її не підтримали, а один з них навіть відмовився брати участь з нею в інтерв'ю.

Тепер же виконавець однієї з головних ролей Бойд Холбрук вирішив висловити свою позицію з приводу ситуації, що склалася. Він зізнався, що відмовився брати участь в прес-турі, оскільки не був упевнений, як взагалі коментувати те, що сталося.

«Я говорив це раніше і скажу ще раз: я пишаюся Олівією і тим, як вона повелася в цій складній і тривожній ситуації, і я вдячний, що в Fox сприйняли цю інформацію серйозно і відразу ж вжили необхідних заходів», – заявив Холбрук.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Популярное на ТелекритикеДуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд

Суспільство

Два життя Володимира Манька: чому Адміністрація президента погрожує журналістові розправою