ТЕЛЕКРИТИКА

Як Вікторія Баранова попрощалася з «Плюсами». ЕКСКЛЮЗИВ

Кабінет генпродюсера продакшена «1+1» в останній день перетворився на прохідну

Дуся

Холдинг «1+1 медіа» цієї середи, 31 жовтня, покинула Вікторія Баранова, яка останні п'ять років була генеральним продюсером «1+1 продакшн».


Зазвичай 15 років для історії – дрібниця. Але 15 років роботи в 23-річній історії телеканалу – це, без перебільшення, круто!

Цілий день у середу Вікторія Баранова приймала вітання від працівників групи, практично перетворивши свій кабінет на прохідний двір. Останній день роботи Вікторії в телехолдингу я не могла не сфотографувати для анналів історії.

Віка була щиро здивована моїм приходом.

_

Фото: Анна Федорук

На всіх, хто вирішив попрощатися з генпродюсером продакшена, чекали шампанське і закуски. Відмовитися і не пити у мене не вийшло. Віка цього дня погано розуміла слово «ні».

_

Фото: Анна Федорук

Мій прихід майже збігся з приходом головного HR-фахівця, яка офіційно вручила трудову книжку:

_

Фото: Анна Федорук

Продюсер щире розплакалася. Зафіксувати такий вдалий момент – це, скажу я вам, ще та журналістська удача!

_

Фото: Анна Федорук

Так, це було дуже зворушливо!

_

Фото: Анна Федорук

Як виявилося, робота на «Плюсах» – це єдиний запис у трудовій продюсера. Віка мимохідь згадала, як купувала книжку в переході в метро 14 років тому. Пишатися, є чим: Баранова зробила приголомшливу кар'єру в холдингу.

Мало хто знає, але спочатку Віка дуже хотіла стати ведучою «1+1», приїхавши підкорювати столицю з рідного Дніпра на кастинг до Ірини Іонової. Почавши в епоху пізнього Олександра Роднянського з посади редактора в програмі «Документ» Юрія Макарова та Анатолія Єреми, за 10 років вона доросла до посади генерального директора із власного виробництва групи.

_

Фото: Анна Федорук

Цю стінку з фотографіями в формі серця практично «нишком» створила одна з помічниць Вікторії на 11-ту річницю її роботи в групі:

_

Фото: Анна Федорук

Після урочистого вручення трудової офіційна частина була завершена. Віка почала ділитися зі своїми підлеглими сокровенним. Екс-помічниці дісталася в подарунок ікона:

_

Фото: Анна Федорук

Комусь – розумні книги про особистісне зростання:

_

Фото: Анна Федорук

А комусь – подушки:

_

Фото: Анна Федорук

Натяки підлеглих «на кого ти нас покинула», Вікторія по-керівницьки швидко обрубала словами «на себе самих» і «давно час бути самостійними». На репліки «забери з собою в Москву», сказані ніби мимохідь, Баранова тактовно промовчала. Так, саме в це місто переїздить жити і працювати ще донедавна головна з виробництва всього розважального контенту на «Плюсах».

Про нову роботу Вікторія поки не хоче говорити. Баранова тільки щиро здивувалася, згадавши, як одне видання написало, що вона вже понад місяць працює на новій посаді на російському каналі. Насправді це не так. Та й ідеться не про конкретний телеканал, а керівну посаду цілої групи каналів «ЮТВ холдинг», що об'єднує наразі три тематичні розважальні мовники: «Ю», «Муз ТВ» і Disney. Схоже, українцям на російському телебачення раді не тільки в холдингу «СТС медіа»!

Дуся

На СТБ закрывают «Все буде добре»

Вікторія нічого не відповіла і HR-фахівцеві на її прохання «не поспішати, посидіти рік-другий в декреті, а потім повертатися на "Плюси" з новими силами». Як відомо, Баранова втретє стала мамою в квітні цього року. Третю дівчинку вона народила, фактично не залишаючи виробництва. «Відочити» після пологів теж не вийшло: через два дні працівники продакшена вже попросили затвердити кастинг, згадує продюсер.

Про те, як на «1+1» в декретах не засиджуються, на ринку вже ходять легенди. Двом старшим донькам Вікторії, до речі, по 18 років, і вони залишаються в Києві. 

Як ви розумієте, двері в кабінет не встигали зачинятися, оскільки приходили нові й нові люди. Ця усміхнена трійця прийшла з жовтими тюльпанами і співала щось про вісників розлуки:

_

Фото: Анна Федорук

Я ж вирішила піти, не заважаючи продакшену проводжати шефа. Тим часом колеги з «Телекритики» не могли не скористатися можливістю взяти інтерв'ю у Вікторії. І їм вдалося щось украй цікаве! Не знаю, як ви, а я вже в очікуванні цікавого чтива.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Дуся

Мішель Андраде та Микита Ломакін були парою

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»