ТЕЛЕКРИТИКА

«Я не відразу закохалася»: ведуча телеканалу ICTV виходить заміж

Дуся

Журналіст Вікторія Сеник отримала пропозицію руки і серця. Весілля відбудеться найближчими днями в Києві.


Обранця ведучої «Надзвичайних новин» звуть Ігор, він – успішний бізнесмен, розвиває українське сільське господарство. З майбутнім нареченим Вікторію Сеник познайомив чоловік її сестри: одного разу він влаштував їм сюрприз – романтичне побачення в лісі.

«Я тоді ще не розуміла, що відбувається, але з першого ж погляду на Ігоря моє серце почало битися швидше, – згадує Вікторія. – Надто багато чим я була зачарована. Спочатку мене це навіть налякало, і я навмисно занурювалася в роботу, щоб менше про нього думати. Але Ігор виявився наполегливим і не дозволив мені про себе забути».

Телеведуча зізнається, що обранцеві знадобилося цілих чотири роки, щоб достукатися до її серця.

Вікторія зі своїм нареченим Ігорем

Фото: прес-служба ICTV

«Я не відразу закохалася – розповідає Вікторія. – З мого боку це дуже зважена і розважлива любов. Її заслужили, її створили в моєму серці і домоглися взаємності своїм ставленням, щирістю, ніжністю, готовністю брати будь-який удар на себе і оточувати мене всім найчистішим, світлим і справжнім».

Весілля відбудеться найближчим часом в Києві, а медовий місяць майбутні молодята проведуть восени в одній з південних країн.

«Сподіваюся, Костянтин Петрович [Стогній] мене відпустить», – висловила надію ведуча.

Нагадаємо, раніше на будинок Вікторії Сеник, в якому проживають і її батьки, було скоєно напад невідомими в камуфляжі. На щастя, їх вдалося налякати і видворити за допомогою сусідів. За деякими даними, одним із нападників був представник чеченського кримінального угруповання.

Це не перший напад, скоєний на житло Вікторії. Так, в березні цього року в її квартиру забрався злодій, який, однак, викрав лише золотий ланцюжок з іконкою, залишивши без уваги ноутбук і коштовності, що лежали на видному місці. Тоді ведучу врятувала сигналізація, яка налякала зловмисника.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс