ТЕЛЕКРИТИКА

Вся родина Бекхем розмістилася в новому випуску британського Vogue

Дуся

44-річна Вікторія з чотирма дітьми і собакою прикрасила обкладинку видання, а главу сімейства прибрали всередину журналу.


Чому Девід Бекхем не потрапив на обкладинку, не повідомляється. При цьому футболіст подякував в соцмережах головному редактору глянцю про моду Едварду Еннінфулу за можливість засвітитися у Vogue.

_

_

«Вікторія довго і наполегливо працювала протягом останніх десяти років, щоб побудувати неймовірно успішний бренд, і я дуже пишаюся нею, – написав Девід в Instagram. – Я щасливий підтримувати її на шляху до мрії. Для мене було великою честю зніматися для свіжого випуску Vogue разом з моєю прекрасною сім'єю. Спасибі, Едварде Еннінфуле!»

Поява Девіда і Вікторії Бекхем у спільній фотосесії багато шанувальників сприйняли як знак, що у пари нарешті налагодилися відносини.

Нещодавно подружжя вперше майже за три роки з'явилося разом на червоному хіднику і намагаються якомога більше часу проводити з дітьми.

«Люди ось уже 20 років обговорюють наші стосунки, тому Девід і я давно звикли ігнорувати всі чутки і просто продовжуємо нормально жити, – заявила Вікторія. – Ми обидва розуміємо, що ми сильніші разом, ніж порізно. Хіба хто-небудь був на нашому місці? Ми поважаємо сімейні цінності, це і є ключ до благополуччя».

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Стало відомо, хто з вибулих на «Танцях з зірками» повернувся на місце Марченко

Дуся

Віталій Козловський записався в кухонні філософи та зізнався, що він аскет від шоу-бізнесу

Популярное на ТелекритикеБізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)