ТЕЛЕКРИТИКА

Вся надія на серіали для жінок: екс-ведуча «Все буде добре» розповіла про свої подальші плани

Дуся

Минулого тижня я першою повідомила сумну новину. Як виявилося, проект «Все буде добре» закривається, а те, що зараз виходить у ефір – останні епізоди тележурналу. За ці дні ми змогли від душі попрощатися з улюбленими рубриками та навіть дізнатися, що планує робити Надія Матвєєва в найближчому майбутньому.


Ані слова про відпустку – сьогодні вже колишня ведуча проекту «Все буде добре» Надія Матвєєва дала своє перше інтерв'ю після новини про закриття проекту телеканалу СТБ. У ньому ведуча ділиться спогадами з дитинства та секретами таймбілдінгу. Журналіст СТБ також поцікавився у Надії планами на майбутнє, на що ведуча відповіла, що розмірковує про серіальне виробництво.

«Я мрію взяти участь у створенні серіалів. Зараз це популярний напрямок. Я не актриса, мій досвід направляє мене більше в команду творців. Туди, де пишуть історії, вигадують якісь моменти креативні», – розповіла порталу СТБ Надія Матвєєва.

Дуся

На СТБ закрывают «Все буде добре»

Після чого ведуча додала, якби їй завтра ж запропонували взятися за серіал – вона б навіть не роздумувала. Про що ж буде перше дітище Надії Матвєєвої?

«Про жінок. Про те, які у них проблеми, як вони їх вирішують, чим цікавляться, що хочуть змінити. Якщо це й буде серіал, то, швидше, «Жінки в місті» або щось у такому дусі. Хороший приклад – «Американська сімейка». Це, до речі, один із моїх улюблених серіалів. Чому це так цікаво? Тому що процес серіального виробництва в Україні тільки починається, усе попереду. І ми будемо створювати свій, український продукт», – розповіла ведуча.

А я від себе бажаю Надії успіхів і творчої наснаги.

Заголовне фото: «Лиза»

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Дуся

Мішель Андраде та Микита Ломакін були парою

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»