ТЕЛЕКРИТИКА

Все дуже серйозно: суддя «Танців з зірками» спробувала виправдатися за низькі оцінки

Дуся

Балерина Катерина Кухар втомилася читати нападки глядачів з приводу низьких оцінок учаснику Іраклі Макацарії, тому вирішила пояснити все в соцмережах.


На своїй сторінці в Instagram суддя шоу зазначила: якщо раптом артист балету виходить з серйозною травмою на сцену, то ніхто цього навіть не помітить. Катерина заявила, що з максимальною серйозністю ставиться до проекту і учасників.

Дорогие друзья)) Некоторые из вас пишут о том, что оценка для Иракли @maqatsa была очень низкая и что я слишком серьёзно отношусь к шоу..... Да, это так!) Я действительно ОЧЕНЬ серьёзно отношусь к проекту @tanci1plus1 , к участникам и к танцам. И объясню вам почему.....)) Представьте себе к примеру ситуацию..... Вы купили билеты и пришли в Оперный театр НАСЛАДИТЬСЯ красотой, получить эстетическое удовольствие...... и тут, выходит ведущая балерина в пачке с перевязанной шеей или с гипсом на руке и ......ВУАЛЯ!!!НАСЛАЖДАЙТЕСЬ!!!!.....))) Ведь танцует то она хорошо.....)) Если вдруг артист балета выходит с серьёзной травмой на сцену, никто этого даже не заметит!!!! Потому что предварительно, чтобы соответствовать ожиданиям зрителя, он сделает себе так называемую блокаду. Примет противовоспалительные, жаропонижающие и обезболивающие лекарства и исполнит всё так, что «комар носа не подточит»... Вот так поступает настоящий АРТИСТ , когда он уважает и любит зрителя больше чем себя.... либо же берёт time out! Надеюсь в следующем эфире Иракли продемонстрирует себя «во всей красе» и докажет нам своим танцем, что именно он достоин победы в этом шоу))) Хорошего всем вечера .....)) Photo by @rostickdesign #rostickdesign #танціззірками

A post shared by EkaterinaKukhar Катерина Кухар (@ekaterinakukhar_official) on

Саме шоу Кухар порівняла з виставою в оперному театрі, а учасників – з професійними танцюристами.

«Уявіть собі, наприклад, ситуацію, – пише Катерина. – Ви купили квитки і прийшли в оперний театр насолодитися красою, отримати естетичне задоволення... і тут виходить ведуча балерина в пачці з перев'язаною шиєю або з гіпсом на руці – і вуаля! Насолоджуйтесь! Адже танцює щось вона добре... Якщо раптом артист балету виходить з серйозною травмою на сцену, ніхто цього навіть не помітить! Тому що попередньо, щоб відповідати очікуванням глядача, він зробить собі так звану блокаду, прийме протизапальні, жарознижуючі і знеболюючі ліки і виконає все так, що «комар носа не підточить». Ось так чинить справжній артист, коли він поважає і любить глядача більше, ніж себе... або ж бере time out!»

Нагадаємо, за кілька днів до третього ефіру Іраклі отримав травму шиї на репетиціях в залі. Однак він все ж вийшов на паркет, незважаючи на те, що танцювати йому довелося в ортопедичному комірі. Сувору суддю це анітрохи не вразило, а скоріше навпаки.

Не всі шанувальники «Танців» погодилися з позицією Кухар. Багато хто відзначив, що не варто порівнювати танцюристів-аматорів з професіоналами.

«Але ж це не професійний балет, – пише один з користувачів мережі. – Це шоу з зірками, тобто з самого початку непрофесіоналами в цій справі».

Також шанувальники побажали Катерині менше дошкуляти і ставитися до шоу не так серйозно.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Пристрасті розпалюються: хто залишив проект «Танці з зірками» у чвертьфіналі

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Бізнес

Втеча від проблемного кіно