ТЕЛЕКРИТИКА

Володимир Остапчук розповів, як вести реаліті-шоу про десерти і не товстішати

Дуся

На «1+1» повним ходом кипить робота над новим проектом «Король десертів», який покаже процес створення кулінарних шедеврів і пов'язані з цим труднощі.


Ведучий шоу Володимир Остапчук розповів в інтерв'ю журналу «Теленеделя» про свою роль на проекті і про те, як йому вдається тримати себе в руках, коли він бачить приготовані учасниками смачні страви.

«Знаєте, що найскладніше в цьому реаліті? – каже Володимир. – Не їсти солодкого! Все дуже смачно і красиво. І коли ти за день бачиш десятки кілограмів десерту, утриматися від спокуси неймовірно важко. Але треба ж мати гарний вигляд, так що намагаюся. Для глядачів кожен епізод проекту стане святом, тому що таких неймовірних десертів вони ще не бачили. Ну і драми у нас вистачає: в ефірі будуть і інтриги, і пристрасть, і конкуренція. Мені доводиться все це згладжувати, періодично грати роль жилетки, в яку учасники можуть поплакатися».

_

Фото: прес-служба «1+1»

Однак не все так просто, як здається на перший погляд. Остапчуку доводиться вдаватися до послуг дієтолога, щоб тримати себе у формі на цьому острівці суцільних спокус.

«За три тижні зйомок я скинув сім кілограмів, – розповідає ведучий. – Напевно, худну за учасників. А якщо серйозно, то просто харчуватися почав по-іншому. У нас щільний робочий графік, перерви невеликі, не завжди виходить їсти вчасно і правильно. Тому одна компанія з доставки їжі з кращим (не побоюся цього слова) дієтологом країни Наталією Самойленко спеціально для мене, під мою кількість калорій, розробила меню».

Готувати Володимиру теж доводиться. Більш того, ведучий розповів про свої коронні страви.

«Якщо говорити про десерти, то це суфле, а якщо мова йде не про солодке, тоді я – герцог борщу, – не приховує гордості Остапчук. – Наш проект розрахований на те, що десерти – це необов'язково дорого, по-чудернацьки і з нереальної кількості дивних французьких інгредієнтів. Моє суфле, наприклад, готується з п'яти складових, і вони знайдуться на кухні кожної господині».

Прем'єра нового кулінарного реаліті «Король десертів», ведучим якого став Володимир Остапчук, відбудеться в новому телевізійному сезоні на «1+1». Згідно з правилами проекту, кулінари будуть проходити випробування, змагаючись у створенні видовищних кондитерських виробів і демонструючи свою майстерність.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»