ТЕЛЕКРИТИКА

Відео дня: в Швеції під час ЧС-2018 можна буде читати новини на пивній піні

Дуся

У кількох шведських барах на період чемпіонату світу з футболу (а може, і після нього) стане доступним пиво з незвичайним дизайном: на його піні будуть надруковані актуальні новини футболу.


Шведський бренд створив апарат, який друкує твіти на пивній піні в режимі реального часу. Цей апарат вирішили використовувати зараз заради головної розважальної та спортивної події червня – чемпіонату світу з футболу. Відео з процесом друку твітів випустило креативне агентство Åkestam Holst.

У відео Åkestam Holst фанатам футболу пропонують відкласти в сторону гаджети і стежити за матчами за допомогою кухля пива.

Для друку твітів принтер, який використовує чорнило на основі солоду, приєднаний до Twitter. Алгоритм пристрою сканує мережу в пошуку релевантних твітів про чемпіонат, орієнтуючись на активних користувачів і хештеги. Найактуальніші твіти відправляються на пристрій в режимі реального часу через Wi-Fi, після чого друкуються на пивній піні.

Принтер презентували під час тренувальної гри Швеції проти Данії. Послуга друку твітів на пивній піні буде доступна в деяких барах Швеції під час чемпіонату світу з футболу.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?