ТЕЛЕКРИТИКА

Відео дня: в Швеції під час ЧС-2018 можна буде читати новини на пивній піні

Дуся

У кількох шведських барах на період чемпіонату світу з футболу (а може, і після нього) стане доступним пиво з незвичайним дизайном: на його піні будуть надруковані актуальні новини футболу.


Шведський бренд створив апарат, який друкує твіти на пивній піні в режимі реального часу. Цей апарат вирішили використовувати зараз заради головної розважальної та спортивної події червня – чемпіонату світу з футболу. Відео з процесом друку твітів випустило креативне агентство Åkestam Holst.

У відео Åkestam Holst фанатам футболу пропонують відкласти в сторону гаджети і стежити за матчами за допомогою кухля пива.

Для друку твітів принтер, який використовує чорнило на основі солоду, приєднаний до Twitter. Алгоритм пристрою сканує мережу в пошуку релевантних твітів про чемпіонат, орієнтуючись на активних користувачів і хештеги. Найактуальніші твіти відправляються на пристрій в режимі реального часу через Wi-Fi, після чого друкуються на пивній піні.

Принтер презентували під час тренувальної гри Швеції проти Данії. Послуга друку твітів на пивній піні буде доступна в деяких барах Швеції під час чемпіонату світу з футболу.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер