ТЕЛЕКРИТИКА

Відео дня: в Швеції під час ЧС-2018 можна буде читати новини на пивній піні

Дуся

У кількох шведських барах на період чемпіонату світу з футболу (а може, і після нього) стане доступним пиво з незвичайним дизайном: на його піні будуть надруковані актуальні новини футболу.


Шведський бренд створив апарат, який друкує твіти на пивній піні в режимі реального часу. Цей апарат вирішили використовувати зараз заради головної розважальної та спортивної події червня – чемпіонату світу з футболу. Відео з процесом друку твітів випустило креативне агентство Åkestam Holst.

У відео Åkestam Holst фанатам футболу пропонують відкласти в сторону гаджети і стежити за матчами за допомогою кухля пива.

Для друку твітів принтер, який використовує чорнило на основі солоду, приєднаний до Twitter. Алгоритм пристрою сканує мережу в пошуку релевантних твітів про чемпіонат, орієнтуючись на активних користувачів і хештеги. Найактуальніші твіти відправляються на пристрій в режимі реального часу через Wi-Fi, після чого друкуються на пивній піні.

Принтер презентували під час тренувальної гри Швеції проти Данії. Послуга друку твітів на пивній піні буде доступна в деяких барах Швеції під час чемпіонату світу з футболу.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Час минає, а серіал «Кріпачка» все знімається

Дуся

Харківський музичний колектив збирає мільйони переглядів в мережі і підкорює Європу

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Наталя Нагорна: жінки в АТО працюють не гірше за чоловіків

Бізнес

Ось і казці кінець: Європарламент проголосував за законопроект, який вб’є інтернет

Дуся

Час минає, а серіал «Кріпачка» все знімається

Дуся

У сімействі королеви Великобританії намічається перший в історії одностатевий шлюб