ТЕЛЕКРИТИКА

Відео дня: Руслан Сенічкін із показною скромністю цілує робота Софію

Дуся

Сьогодні, 12 жовтня, в ранковому шоу «Сніданок з 1+1» Руслан Сенічкін став першим чоловіком у світі, якому знаменитий людиноподібний робот Софія дозволила поцілувати себе. Як на піддану Саудівської Аравії вчинок Софії досить сміливий.


На ефір роботеса прийшла разом із представником AngelVest в Україні, венчурним інвестором Марком Гінзбургом. У програмі на «1+1» Софія привітала телеглядачів українською: «Вітаю! Дякую за запрошення!», а продовжила розмову англійською.

Софія в Україні вперше. В ході інтерв'ю Руслану Сенічкін та Людмилі Барбір вона зізналася, що найбільше її вразив спокій українців і технологічні амбіції українського народу. Ведучі не змогли уникнути запитань про особисте життя, мрії і побачення Софії з голлівудським актором Віллом Смітом. Тоді Вілл хотів поцілувати робота, але вона відмовила. Руслану Сенічкіну Софія зізналася, що планує створити власну сім'ю і придивляється до претендентів на роль чоловіка. Тоді Сенічкін, який попросив дозволу і отримав його, і зробив цей історичний чмок.

_

_

Тепер ведучий чекає, коли розробники створять Софії ноги, адже він продовжує набиратися досвіду на «Танцях з зірками» та готовий закрутити Софію у вальсі.

Однак Марк Гінзбург зазначив, що в найближчі роки Софія не зможе танцювати. «Але ми працюємо над розширенням її функціоналу. Наступного року Софія вже ходитиме», – додав він. 

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Стало відомо, хто з вибулих на «Танцях з зірками» повернувся на місце Марченко

Дуся

Віталій Козловський записався в кухонні філософи та зізнався, що він аскет від шоу-бізнесу

Популярное на ТелекритикеБізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)